• Krátkometrážní

Opera - Epizoda 2 (2022) (epizoda)

Raffael: božský umělec (2020) (TV film)

Postava Raffaela je pěkně do hloubky vykreslena. Dokument na České televizi Artu.

NASA: Vynálezy a inovace (2020) (seriál)

Technicky zaměřený dokument. Shlédl jsem první díl  Amesovo výzkumné středisko.

Povolení k pobytu (2022)

Dokument zanechává spoustu nezodpovězených otázek. Ale padlo zde pouze jednou nejčastější britské slovo "amazing". Přistěhovalci zápasí s problémy kvůli Brexitu. Romská slečna říká, že v Čechách nemohla dělat ani uklízečku, což je málo uvěřitelné. Mohla zkusit pomocnou uklízečku. Nebo noční v krematoriu. V Británii tuto práci samozřejmě sehnala. Pro mě je hlavně nepochopitelné, jak se někdo může z krásného Slovenska vystěhovat do tak vybydlené šílené země jako Británie.

Oceloví žraloci (2024) (TV film)

Příběh Karla Strnada je spíš pro psychiatra...K tomu 20-30 chlapů namačkaných na malém prostoru.

Trendy ochrany přírody (2023)

Zaujal mě způsob likvidace akátu vpíchnutím herbicidu. Jak píše můj oblíbený Jiří Sádlo, hlavním znakem moderní krajiny je její hybridní povaha, která zároveň zachovává ostrý kontrast jejích složek. Můžeme mluvit o jakési krajinné koláži. Dobrým příkladem je louka vyžadující lidskou údržbu: Těžko rozeznat, co z louky je vlastně lidským dílem a co náleží přírodě.

Římské legie - armáda stavitelů (2020) (TV film)

Dokument je troufám si tvrdit o málo známých věcech stavitelství,zbraně a vojenská taktika úspěšných římských legiích.

Khamoro 2023 (2023) (pořad)