• Krátkometrážní

SAS: Máte na to? (2002) (seriál)

Shlédl jsem díl v džungli a další v poušti. Zdá se, že uspěli ti, kteří se věnují triatlonu s doplňkovými sporty. Já sportovní námahu ve vedru a vlhku miluju.

Paříž (2007) (seriál)

Shlédl jsem všechny tři díly. Průvodkyně je místní žena a představí nám neznámá i známá místa. Možná to chtělo i pár antituristických míst. Její přítel je umělec fešák. Připomíná onoho typického šviháckého elegánu, kráčejícího a bloumajícího pařížskými ulicemi, hloubaje a pozorujíce protijdoucí. I dnes si v Paříži kavárenské typy sednou a pozorují okolo jdoucí lidi. Je to taková hra mezi tím, kdo sedí a tím, kdo jde kolem. Když jsem byl v Paříži několik dní přes Silvestra, opravdu jsem cítit onu monotónní architekturu bulvárů. Všechno vypadá stejně. Do Bouloňského lesíku bych večer radši nelezl. Líbila se mi slečna, která se svým milencům nabízela jako moučník. Nahé tělo s pruhy šlehačky a krému.

Mise X (2002) (seriál)

Shlédl jsem příběh Rockefelera a prvního ropovodu s ukázkami jak vypadá moderní ropovod.

Rytíři (2014) (seriál)

Atraktivní téma , výborné vyprávění.

Bavíme se s imitátory (2010) (pořad)

Některé vtipy mě pobavili a vystoupil můj oblíbenec Honza Nedvěd, tak dávám sto procent. Pořad je na archivu České televize.

Stavba černobylského sarkofágu (2017) (TV film)

Kdyby se stavba netýkala slavného atomového sarkofágu v Černobylu, asi bych se na takový průběh stavby nedíval.

Lidské smysly (2003) (seriál)

Velmi poučné. Mnozí lidé neznají vlastní smysly.

Science of Crime, The (2009) (seriál)

Kombinace napínavosti , zábavnosti a poučnosti. Patří to ke vzdělání.