• Krátkometrážní

Asi se zblázním (2021)

Unikatni dramedie, ktera se znazi zbavit predsudku o predvidatelnosti romanticke komedie co se tyce dusevniho zdravi. Take poukazuje ns stigma dusevne nemocnych.Postavy jsou vasnive napsane a dustojne, aniz by byly prilis sentimentalni.Snimek ma energii vecerniho rande.

Mizerná jízda (2020)

Komedie hrube skryte kamery. Ale nakonec se budete na svete citit lepe.

Kronika (2012)

Dobra nizkorozpoctova zanrova zabava s teen. Takovy trochu experimentalni komercni film.Velmi dobre napsany. Je to postavene na charakterech postav.

Silk Road (2021)

Kyberneticky thriler s hrou na kocku a mys, ktery se asi bude nejvice libit milenialum. Robinson zde hraje antihrdinu.

Zoufalky (2020)

Romantiku ani zabavnost necekejte. Obcas se objevi zabavne okamziky,ale zapletka je hrozna. Myslim ze se zeny po shlednuti budou dusevne vycerpany a mohou za sebe stydet.Humor vypada, jako by byl roku 1998. Netflix financoval hlavni hrdince a jejim pratelum prazdniny.

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Prostredi je trochu umele,ale ukazuje barevnejsi a zivejsi svet. Je to okouzlujici,osvezujici a optimisticke. Takovy empaticky pristup.Pekne jsou ukazany vnitrni zivoty ,pocity a motivace postav. Snazi se od jineho organu presunout pozornost na srdce.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Je to takovy detinstejsi a zzenstilejsi Borat. Neni to dobry ani spatny film. Takovy lehci specificky film, ktery predstira, ze je neco vice, nez nostalgicke cviceni,relikt komedie 80.let. Co je vynikajici je vyprava a kostymy. Trochu mi vadily flashbacky do 1. dílu, nehynoucí hyperkorektnost a množství product placementu.