Železný Schwarzenegger (1977)

Jakožto fanouška kulturistiky mě film velmi nadchnul. Výborná podívaná pro všechny co mají rádi zlatou éru bodybuildingu.

We Are Still Here (2015)

Procenta u filmu se mi sice moc nezamlouvala, ale komentáře byly převážně velice dobré, takže jsem očekával kvalitní podívanou. Ta se ale bohužel nekonala. Film má hodně dlouhý a nudný rozjezd a i poté, co se tam začne něco dít, tak to za moc nestojí. Za mě slabší 2*

Pád do tmy (2005)

Vcelku slušný horor, který stojí za shlédnutí. Oba dva díly po 4*.

Kletba bratří Grimmů (2005)

Na filmu jsem byl v kině, když jsem byl malý a co si pamatuju, tak jsem z něj měl docela nahnáno. Slušná podívaná. Matt Damon je OP.

Stáhni mě do pekla (2009)

Jak bych to jen řekl slušně...ano, tento film mě opravdu stáhl do pekla. Kdo si nechce zkazit večer, nechť tento film ani nezapíná. Film je nudný od začátku až do konce a cikánská čarodějka ve mně opravdu moc hrůzy nebudila. Dávám 1* za snahu.

Torment (2013)

Slušná podívaná, jen bych uvítal příjemnější herecké obsazení. Atmosféra byla jinak dobrá, dávám 70%.

Would You Rather (2012)

Příjemné překvapení. Zabijačka jak má být. Sympatická Brittany Snow také potěší oko diváka.

Motel smrti (2007)

Film neurazí, ale ani nenadchne. Na můj vkus by v něm mohlo být více zabíjení. Slabších 7.

Funny Games USA (2007)

Na film jsem se ani nevím proč vcelku těšil, čekal jsem kvalitní psycho a pořádné nasílí, nic z toho se bohužel nekonalo. Film má pomalý rozjezd a jeste pomalejší spád. Při některých scénách jsem skutečně zíval až to nebylo příjemné. Sečteno podtrženo tenhle film je jako TV Nova...nudný a ničím vás opravdu neobohatí.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Všem dílům Harryho jsem dal 5*, nicméně tomuhle bych dal s chutí 6. Sám se považuji za Potterovskou generaci. Je to úžasný film plný kouzel a magie, který vždy probouzel kouzelníka v mém nitru. Velice dopuručuji všem, ale stejnak už jste to všichni viděli :-) 10/10*