Novomanželia Cory (Robin Dunne) a Sarah (Katharine Isabelle) Morganovci vezmú Corryho sedemročného syna Liama (Peter DaCunha) ​​na vidiek, aby spolu strávili istý čas spolu a posilnili nové rodinné väzby. Keď vysvitne, že Liam podľa všetkého utiekol, psychické napätie manželského páru sa postupne mení na pocit neutíchajúcej hrôzy. Obidvaja totiž musia čeliť sadistickej rodine, skrývajúcej sa vo vidieckom dome po celý čas, ktorá praktizuje akýsi zvrátený kult. Ešte horšie však je, že práve oni sú zodpovední za Liamovo zmiznutie. (Incantator)

George Stobbart

Víkend v odľahlom rodinnom domčeku sa premení na peklo, po tom ako staro-nová rodinka zistí, že zrejme nebudú jedinými obyvateľmi... Vcelku vydarený home invasion horor, trochu pripomínajúci minuloročnú, nadupanú bombu "You're Next", avšak spracovaním v pomalšom štýle zase dáva spomenúť napr. na pôsobivejších "The Strangers". Je to pekne natočené, napínavé a hrá sa skôr na atmosféru než na akciu či krv - aj keď na to tiež časom samozrejme príde. A hoci nejde o nič prelomové ani nevídané, funguje to ako má a jedná sa o malú, solídnu a príjemne mrazivú žánrovku. ()

Flipnic

Moderní home invasion působí na diváka zejména formou zpracování, vizualem, lookem a úžanou hudbou. Hlavní postavy jsou bohužel tak nesympatocké, že vás nebaví jejich útrapy s podivnejma týpkama s "myšímy kulichy na makovici" ... Forma graduje, audiovizual kraluje .... nic víc nečekejte! Žádné gore, žádný exploitační obsah, v podstatě nic opravdu zajímavého. Ale atmosféra kraluje a pokud na to přistoupíte, opravdu něco zažijete! ;-) ()

Bloody13

Torment sice hraje druhou ligu, ale společnost s loňskými kolegy Home Sweet Home nebo Static taky neni k zahození. Je zručně natočenej, díky kratší stopáži příjemně odsejpá a místy překvapí slušnou atmosférou, které dává přednost před explicitním násilím. Jinak ty masky plyšovejch zvířátek jsou zvoleny perfektně, dokonce líp, než v You're Next. ()

korbitch22

Další Home Invasion kterých je teď jako sraček.Když už se dobrovolně dívám na tenhle typ filmů, chci vidět prostě pořádný killovačky a je mi uprdele jak to zní úchylně.Na začátku když se použijou nůžky na křoví a bassebolová pálka, vidíte jen cákance krve, tvl tak snad točim tyhle filmy abych se vyřádil a né abych se v těhle mrdkách, kde vraždí parta křupanů (ano, jak originální) pokoušel vykouzlit díky schovkám s divákem atmosféru, na to musíte být dobrý režisér a to Jordan Baker není.Celý to bylo nudný jako prase a těch pět scén co ušlo to nijak nezachrání, jednu hvězdičku můžu dát za úžasný kozičky Katharine Isabelle a druhou za to, že vypadá ve 32. letech na dvacet.Konec opět pokus o nějaký zvraty, kterej mě zase akorát tak nasral, když už to končí dobře, má to skončit dobře, nebo když už to končí blbě, má to skončit blbě, tyhle pokusy o něco mezi mě skoro vždycky iritujou.A kdo si film pustí kvůli McHattiemu jako já, bude čumět, až řekne dvě věty a uhoří v autě.Podprůměrný dvd céčko.45%. ()

Marceloo

Po smrti svojej manželky si muž nájde novú priatelku, s čím nesúhlasí jeho malý syn, ktorý ju odmieta prijať do rodiny. Aby sa ich vzťah zlepšil, vyberú sa do svojho dovolenkového domu. Tu zistia, že počas ich neprítomnosti v dome prespávali nezvaní hostia, ktorí sa napriek príchodu majitela nechystajú odísť. - Kedysi som tomu dal kvôli mojej milovanej Katharine Isabelle päť hviezd, ale druhé zhliadnutie už ma velmi nebavilo. Na to, že to nemá ani 75 minút, sa to dosť vlečie a je tu kopa hluchých miest. Taktiež zamrzí absencia gore, ktoré je jedným z najdôležitejších aspektov tohto subžánru. Napriek týmto nedostatkom to ale hodnotím nadpriemerne, pretože Home Invasion je subžánrom, ktorý vlastne vytvoril moju vášeň k hororovému žánru a filmových príspevkov s touto tematikou nie je nikdy dosť. ()