Predátor: Evoluce (2018) odpad!

Tak jestli tohle mělo být úspěšne pokračování filmu Pradatora, tak se to ukrutně nepovedlo. Totální kravina. Veliké zklamání a nechápu jak tenhle scénář někoho napadl☹️

Thor: Ragnarok (2017)

Asi dle mého názoru nejlepší díl z trilogie Thora a možná i nejlepší film od Marvelu. Sice mi pak scházelo Thorovo kladivo,ale i bez něj dokázal udělat pořádnou spoušt :D Při scénách,kdy se Thor rozčílí a začne pořádně jiskřit mě i přejela husina a to se mi stalo ve filmu od Marvelu poprve :-) Loki a Hulk nezklamali a posunuli ještě hodnocení filmu nahoru a songy z filmu určitě byly dobře zvoleny.. Za mě pěkných 90%.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Musím uznat,že mě Král Artuš více než překvapil a potěšil. Trošku jsem se bál toho,že film bude mít podobný děj jako převážná většina filmů této tématiky,ale silně jsem si oddychl,když se hned od začátku film rozjel uplně jiným směrem doprovázený unikátní hudbou,která filmu dodávala štávu. Určitě ne dokonalý filmeček a chybičky by se našly,ale čert je vem bylo to víc než chvalitebný :-) za mě 88%

Dunkerk (2017)

Bohužel musim konstatovat,že mě tento film dosti zklamal.. Po shlédnutí hodnocení jsem se těšil na konkurenci Vojína Ryana a bohužel jsem ji nedostal. Nemohu říct,že příběh nebyl pěkný a efekty se podařili a hudba od Hanse nezklamal,ale pořád mi tam něco chybělo. Za celý film jsem neviděl vojáka německé armády a jaksi mě tam opravdu chyběli :-) Možná mohl Nolan přidat boje v městečku a sekce na lodi mě přišla dosti nudná a krom konce mi tam chyběl takový ten usek,který Vám totálně vyrazí dech :-( škoda snad v budoucnu se toho dle mého ujme někdo,kdo tomu nasadí opravdu latku vysoko.. Za mě 55% :-(

Krvavý příliv (1995)

Musím uznat,že tenhle film jsem viděl opravdu hodněkrát a když mám jen chvilku času,tak si pouštím finální souboj mezi Denzelem a Genem a pořád to hltám dokola :D Do toho v pozadí hudba Hanse Zimmera,která je jako vždy vynikající.Ano tenhle film se povedl!! 85%

Logan: Wolverine (2017)

Po schlednuti komentářů zde a ukazateli 90% jsem čekal opravdu něco,co mi vyrazí dech a bohužel to nepřišlo :-( Film fajn a příběh chválím,ale přišlo mi to trošku pomalý a na Wolverina trošku méně akce :-( Herci hlavně Hugh zahrál bravůrně,ale stále něco mi tam k dokonalosti chybělo :-( Ztím hodnotím 3+ až se na to podívám doma třeba tu hvězdičku přidám :-) ale 90% ? Dle mého zdaleka ne. 78%.

John Wick 2 (2017)

Konečně akčňák,který nabírá na tempu hned od začátku a postupně graduje až k úplnému orgasmu!! není moment u kterého bych si říkal švihněte tam další scénu,ale místo toho jsem byl zaražen do sedačky a hltal každý kousíček filmu. tomuhle říkám jízda a opravdu jak všichni píši chci víc a víc a tohle by si člověk měl říkat po každém filmu! po Raidu 2 druhý nejlepší zabíjárna,co jsem viděl a John Wick? třešnička na dortu! Každý,kdo mi zkříží cestu,tak zemře! Tak určitě a teď už točte další díl :-) Hong Kong volá :D

Pasažéři (2016)

Od zacatku filmu jsem s napetim ocekaval co se bude dit. Tempo sice neni az tak zavratny,ale pomalu me to vtahovalo a opravdu jsem si pripadal jako bych na te lodi byl sam v roli herce ;-) Nedovedu si vsak predstavit vydrzet tam cely zivot :-D Takze rozhodnuti Jima jsem zcela chapal :-D Po konci filmu jsem opravdu premyslel nad vsim moznym a po dlouhe dobe nejaky film,ktery me donutil k premysleni :-) Urcite se na nej po par dnech podivam znova ;-)

Počátek (2010)

Když jsem viděl počátek poprvé,tak jsem si ho v hlavě zařdil jko lepší průměrný film,ale postupem času uznávám,že je to megafilm a nemám k němu co vytknout :-) Výborné herecké výkony s neuvěřitelným soundtrackem a příběh ten to jen podtrhuje. Nolan je pán režisér.

Příchozí (2016)

Těšil jsem se a připravoval na velkolepý film,jak tu všichni píší. Začátek paráda a říkám si,tak tohle bude bomba,ale nevim někde se to zaseklo :-( Bohužel jsem asi očekával mnohem více. Film je povedený,ale prostě se mě to nedotklo a nezarazilo do židle jak Interstellar :-( Pokusím se na to později podívat v klidu v pohodlí domova a třeba časem změním názor.