Sherlock Holmes (2009)

Guy Ritchie "dela" zajimave filmy a Sherlock neni vyjimkou. Originalne, pro-divacky ladene a tak ty 2 hodky utecou ani clovek nevi jak. Jisteze se najde spousta konzervativnich rypalu, ale preci jen uz tech klasickych dedku v houpacim kresle s lulkou a houslema bylo az az, tak proc to nezkusit jinak? :) Pobavilo!

Komici (2009)

je to sice o nicem, ale clovek se nekterym gagum proste zasmeje a ja se rozhodne nenudil, takze pro me tenhle film splnil co jsem od nej cekal.

Michael Jackson's This Is It (2009)

Cekal jsem vice zakulisnich vstupu, neco vice ze zivota MJ, bohuzel to byly opravdu jen sestrihane zabery ze skouseni a jelikoz je tohle server, kde se hodnoti kvalita filmu, tak prestoze mam hudbu MJ velice rad, tak za tuhle slataninu jen 3*

Andělé a démoni (2009)

3,5 - ocekavani velke, nakonec spise zklamani...tak dlouho jsem si tento kousek odkladal, az jsem se asi i nakazil temi spatnymi recenzemi, na ktere jsem narazel kazdopadne od zacatku na me pusobi Andele a demoni moc kycovite a 'pro-masove' ...bohuzel nenaplnuje potencial ktery ma a i pres vsechno to nadherne prostredi a naboj, ktery jistojiste nabizi, zustanou na konci jen smisene pocity a po par dnech vymizi z pameti...

36. komnata Shaolinu (1978)

No jeeje, na tenhle filmek jsem narazil po X letech a vzpominam si, jak me jako maleho kluka dostal...:) Neverim ale tomu, ze bych u tak vysokeho hodnoceni zustal i po tolika letech:)

Volání o pomoc (2007)

4,5 hodne povedenej kousek, kde se clovek zasmeji i zasmutni si dohromady ;)

Tropická bouře (2008)

Mno ...moho povyku pro nic s timhle kouskem Ben Stiller zase diru do sveta neudela, ale musim rict, ze jsem se pobavil tim, jak jsem prvni pulku filmu hledal kdy, ze prijde ten Tom Cruise a pak zjistil, ze uz na nej nejakou chvilku koukam a Cruise opet bodoval na konci stylovym "taneckem" xD takze nakonec preci jen 3*:)

Absolvent (1967)

Neni to proste az tak uzasne...jednoduse jsem od Absolventa cekal vic a nicim me neprekvapil, ani si neziskal. Za Hoffmana 3,5.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Tak jsem se vydal jednou v patek do kina, abych udelal pritelkyni radost, tak jsme zasli prave na tohle. Zla zkusenost doprovazena atmosferou smejicich se britskych pubertacek xD Musim priznat, ze jsem se parkrat zasmal, ale spise tomu, cemu se dokazou predevsim slecny smat :D Film, kt. si spousta zastupkyn nezneho pohlavi naramne uzije a u kt. "my muzi" budeme dost casto obracet oci v sloup :) Ale je pravda, ze jsem nic necekal, takze me ani nic nezklamalo:) takze 2* za pokus o zabaveni :)