Šest směšných (2015)

Westernové prostředí mám rád, a dokonce i některý Sandlerovy filmy. The Ridiculous 6 se dá v pohodě přežít a byl to relativně dobře strávený večer. Samozřejmě, že je tam dosti, pro mě, zbytečných a hloupých věcí, ale to je prostě Sandler. Jeho filmy asi nikdy nezískají Oscara, ale mám pocit, že pro to to ani nedělá. Nelituju, že jsem viděl, ale jen tak se na to znovu nepodívám - 2 **

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Dlouho byly Dvě věže mým nejoblíbenějším dílem z trilogie. Ale bylo to jen z nepochopitelného důvodu, že jsem dlouho neviděl Návrat krále. Dodnes nechápu proč. Nemůžu hodnotit jinak, než 5 hvězd, protože tohle je snad jediná trilogie, ke které se rád vracím, protože zde není jediná zbytečná minuta ke shlédnutí - 5 *****

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nemůžu si pomoci, ale jedno musím tomuhle filmu vytknout. Tu neuvěřitelně krátkou stopáž. Sice se píše, že film trvá 201 minut, ale já mám pocit, že netrvá snad ani půlhodinu. Žasnu nad tím, jak mne dokáže film i po těch letech vtáhnout do děje a užívat si každý záběr. Velkolepé - 5 *****

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad)

Za první sérii bych dal klidně 4 hvězdy, ale s nástupem soutěžících "celebrit" do řady druhé snižuju hodnocení na hvězdy. Druhá série mě nebaví a už na ní dále nekoukám. Viděl jsem 2 díly a musím uznat, že je to velice špatné. Narozdíl od první série, kde jsem si nenechal ujít jediný díl - 2 **

Kniha džunglí (2016)

Musím přiznat, že jsem se bál filmu, který je z drtivé části CGI projektem. Ale tvůrci si dali záležet a všechno vypadá neuvěřitelně uvěřitelné. Jen mě zklamalo, zobrazení Balúa, i když to tak má být. Jsem fanouškem medvědů, takže jsem si přál obrovského medvěda, který se bude blížit spíše divoké šelmě než medvědovi z Dr. Doolitla. Ale jak jsem psal, má to tak být a nakonec mne i on bavil. Skvělá práce - 4 ****

Hledá se Dory (2016)

Hezký animák, který nám po celý film drnkal na city přes roztomilá očka malé Dory a její vzpomínky na ztracené rodiče. Nebylo to takové jako Hledá se Nemo, ale i tak se mi to moc líbilo.A když si představím, kam všude se dokáže dostat pár rybek, žralok obrovský, běluha a hlavně chobotnice, tak asi už nikdy raději nepůjdu do mořského světa :) - 4 ****

Hardcore Henry (2015)

Je to takovej návrat do do, kdy jsem hrál Half-life a CoD. Musím uznat, že zážitek z filmu je neuvěřitelnej a hlavně plnej smíšených pocitů. Hlavou mi běží úžas, nostalgie, filmová klišé. Při pár scénách se mi z kamery nedělalo dobře, ale i tak je to pro mě velice příjemné překvapení. S rozpočtem co režisér měl si s tím poradil víc než skvěle a já jen doufám, že ještě někdy přibude další takovýto film - 4 ****

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První sérii jsem sledoval, ale po jejím skončení jsem se k druhé nedostal - nelákalo mne to. Ale jednoho krásného dne s angínou doma jsem si pustil druhou sérii, které běžela v televizi a dobře jsem udělal. Seriál mě vtáhl a vyplivl až na konci. Velice dobrý seriál plný zvratů Akt. 2017 - Před uvedením do děje 5. série jsem shltnul všechny čtyři předchozí série a teď musím říct, že po lehce slabší čtvrté sérii přichází ta pátá. A je to opravdu TA PÁTÁ. Pro mě skvělý příběh, u kterého se nemůžu dočkat jak to všechno dopadne- 4 ****

Futurama (1999) (seriál)

Seriál mne neoslovil tolik jako Simpsnovi, ale na druhou stranu to nedokázal žádný jiný seriál. I tak je to skvělá a zábavná podívaná - 4 ****

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

V prvních sériích by bylo jednoznačné hodnocení, a to za 5 hvězd. Ale postupem času se kvalita vytrácela a začalo se to neuvěřitelným způsobem natahovat. Naprosto zbytečně se seriál protahoval nic neříkajícími epizodami. Ubírám jednu hvězdičku. Za ty poslední série je to pořád ještě vysoké hodnocení, ale ty první si to zaslouží - 4 ****