Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

No, vážně mysleli, že takhle ztvárněná poslední série bude mít úspěch u diváků? Nebejt dlouhých záběrů na Tyriona jak rovná židle a Brienne jak píše knihu, tak mě to ani nebavilo.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

Tak ale! Tenhle díl si takovýhle hodnocení nezaslouží. Chápu rozhořčení z přechozích dílů a i ten včerejší se nevyhnul hloupostem, ale přece jenom je to o dost záživnější jízda než všechny předchozí díly dohromady. *SPOILER ALERT* Chápu, že když v předchozí díle draka ze Scorpionů trefili hnedka 3x, tak teď ani jednou a všechno šlo, tak nějak najednou jinak, než předtím. Jediné co se mi nelíbilo bylo "odsouzení" Varyse, kdy v hloučku lidí ho drak sežehl - nikomu jinému se nic nestalo, ale v další scéně drak chrlí oheň, který má rádius alespoň 15m. No nic. Z Daenerys se stala Mad Queen, tak jsem zvědav jak dopadne poslední díl a doufám, moc doufám, že to tvůrci nezbabrají. Postav moc nezbývá, takže Sníh na trůn no ...

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Ale jo, určitě si s tím dali práci, určitě to stálo spoustu peněz a spoustu času. Proto by mě zajímalo jak z toho mohla vzniknout, tak hloupá bitva?! Desetitisíce Dothraků byly sejmuti "mrtvými" během minuty, ale pár hlavních postav jim vcelku bez problému vzdoruje celou dobu, než se odnikud vynoří *spoiler * Arya a sejme Nočního krále. Jasně armáda Nočního krále vyčmuchá Tyriona se Sansou a dalšíma ve sklepeních ale Aryi si nikdo nevšimne, i když jim letí očividně nad hlavama a celou dobru řve. Jasně, že Jon sedí s draekm půlhodiny na hradbách a kouká jak to dopadne. Jasně, že Jon, který je v jedné scéně obklopen ze čtyř stran armádou, tak je v další pouze proti tak 20 mrtvým a jasně, že ho zachrání Daenerys s drakem, který šlehne ohněm metr před Jona, který oheň neřeší, protože naštěstí oheň působí jen tam, kam dopadá a žádné okolní teplo nevyzařuje. Jasně, že Daenerys si v klidu sedí s drakem na zemi a čeká až všichni přiběhnou a začnou jí draka žrát. Daenerys by měli okamžitě sebrat řidičák na draky protože není schopná je využívat ku prospěchu! Zima přicházela 8 a půl série až nakonec během jedné skončila - vážně povedený! Dva roky čekání na takovej paskvil. Za draky přidávám hvězdu! Za všechno ostatní strhávám tři. Bitvám z Pána prstenů to nešahá ani po kotníky! - 2 **

Avengers: Endgame (2019)

Musím přiznat, že na zakončení MCU ságy jsem se od Infinity War těšil jako na žádný jiný film. Hltal jsem všechny možné konspirační teorie jak a co a shlédl kompletní novodobou MCU tvorbu, takže má očekávání byla opravdu velká, ale to co jsem dostal ve filmu .... to mě vážně dostalo. Endgame je, jak prorokovali bratři Russoové, opravdu jiný film, než Infinity war. Endgame si s vámi pohraje a vaše emoce budou jako na houpačce a budou tak protože to tak Russoové chtěli. Viděl jsem to v kině - kde padl vtip, tak se celé kino smálo, když nastal "jistý odchod", tak by spadlý špendlík v kině nadělal rámus jako startující stíhačka. Všichni se smáli, všichni brečeli, všichni film neskutečně prožívali a to je, myslím si, v dnešní době něco neuvěřitelného. Tři hodiny v kině utekly jako nic, každý jsme hltali každou vteřinu filmu, protože víme, že něco takového se už jen tak opakovat nebude! *****

Odvolací soud (2019) (pořad) odpad!

Tak na tohle se nedá dívat ani z recese. Soudkyně Barbara a soudce Alexandr mě někdy pobaví svoji trapností, ale tady toto je trapné až to není vtipné.

Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Tak tohle je pro mě veliké zklamání. Po silné jedničce si udržela velice dobrou formu i dvojka, ale třetí díl je pro mě kravina. Drakula není Drákulou jakým býval a to je asi to nejhorší. Jediný co je super je rozmanitost příšerek a malý Denis Denisovič, jinak vůbec nic - 2 **