• Fantasy

Kořist (2019)

Takémuto typu filmu, ak ma baví, vždy odpustím väčšinu logických chýb a že tých tu bolo ozaj požehnane. Je to však nápadité, napínavé a zasadené v mojej obľúbenej centrálnej Floride, za čo tomu zaujato asi pridávam jednu hviezdičku viac ako si to naozaj zaslúži. Herecké výkony tiež neboli zlé 6/10

Euforie - Série 1 (2019) (série)

Ľuďom s psychickými a inými problémami to pravdepodobne môže pomôcť (za čo tvorcov chválim pretože je v súčasnej dobe podľa veľmi potrebné sa aj na toto sústreďovať), no mimo toho je to aj napriek občasnej ukážke kvalitných filmových schopností (napr. štvrtá časť) len ďalší teen seriál, tentokrát aj depresívny a zdĺhavý 5/10

Američan (2010)

Kvôli skoro nulovej zápletke je to strašne uťahané a nudné, viac sa mi k tomu ani písať nechce 2.2/10

American Horror Story - 1984 (2019) (série)

Množstvo veľmi dobre vymyslených a zahraných postáv, krátke stopáže a rýchlo gradujúci, hoci nie náročný, dej z tejto série robia skvelú zábavu 9/10

Za sklem - Série 3 (2019) (série)

Veľmi silné a smutné, keď si človek uvedomí ako to tu funguje, aj keby pravdivá by bola len polovica toho všetkého, a ja verím viac než len polovici. Klobúk dolu pred tvorcami za odvahu a vôľu toto natočiť a odvysielať a druhý klobúk dolu za hercov, čo sa do toho dali a za to ako to zahrali 10/10

Potvora - Série 2 (2019) (série)

Postava kňaza do seriálu konečne priniesla viac vtipov a mám pocit, že aj menej moralizovania, celé to však pre seba aj tak vyhráva Phoebe Waller-Bridge 6.2/10

Kniha džunglí (2016)

Tri roky staré a už sa to stihlo stať mojou srdcovkou. Takto nejako mal dopadnúť aj tohtoročný Leví Kráľ 10/10

12 hrdinů (2018)

Začalo to fajn, no časom sa z toho vytráca dej a zostávajú len nie príliš zaujímavé vojnové scény, až sa z toho vyvynie čistokrvná nuda 3.5/10

Captain Marvel (2019)

Star Wars, ktoré ma veľmi bavilo s typickými Marvelovskými super postavami a aj veľmi zaujímavým (v MCU asi dokonca prvým "zisťovacím", detektívnym) dejom 8/10