Upír v Brooklynu (1995) odpad!

To bylo tak strašný, že jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet. Každopádně mi bylo trapně za všechny zúčastněné:-(

Valmont (1989)

Pěkný film, kdybych předtím nečetla knížku (která se čte moc dobře) a neviděla dokonalého Malkoviche ve Frearsově verzi. Ta je absolutně dokonalá, žádná selanka!

Herkules (1997)

Nejdřív jsme viděli v polštině, to je taky dobrej nářez!

Cyrano z Bergeracu (1990)

Překrásný film podle překrásné předlohy, po právu nesmrtelné. Nádherná kamera. Než jsem ho viděla, bylo mi líto, že roli nedali Belmondovi, ale brzy jsem jim to odpustila.

Hejtman z Kopníku (1956)

Musím se pochlubit, že jsem tuhle perfektní smutnou komedii viděla kdysi dávno v Činoherním klubu s Petrem Nárožným, Jiřím Císlerem a Ninou Divíškovou a to bylo teda něco!A tento film je taky něco!

Než se setmí (2000)

Prosím, přečtěte si knihu, je výborná!!!Rozhodně lepší než film, i když ten je taky dobrý. Knížka je chytrá, tragická i komická, moc dobře se čte a dá Vám nahlédnout do jiného světa.

Havana (1990)

Pěkně natočené, ale myslím, že se z toho dalo vytěžit víc. A můj oblíbenec Sydney Pollack na víc teda fakt má.

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Čortův hrád?!Tam strašá!Ojojoj, tam strašá!!!!Skoro tak dobré, jako Limonádový Joe. Geniální Kopecký a Hrušínský. A taky Tóma hluchoněmec:-) Bezva komentář Woodyho!

Stalo se za bílého dne (1958)

Kam se na tenhle film hrabou všechny krváky!Viděla jsem bohužel jen jednou a ještě po možná i více než dvaceti letech mám z toho husí kůži!!!A nenávidím kašpárky....Heinz Ruehmann bohužel u nás není moc známy, ale je to jeden z nejlepších evropských herců.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Tohle fakt nemůžu!!! 4 škaredý a hloupý afektovaný slepice řešící až na výjimky jako rakovina hovadiny. Eleganci si taky představuji jinak. Když na tohle tak populární dílo narazím občas při přepínání, chvilku se podívám, jestli se něco změnilo, ale ne a prostě nikdy nevydržím. S.J. Parker je čím dál škaredší, ta nyfomanka je čím dál sprostější. Naštěstí nemám takové kamarádky a doufáááám, že se pánové na tento seriál nedívají a pokud ano, třeba ze studijních důvodů, tak nás snad podle toho nesoudí. Jestli mi uniklo to něco navíc, co tam má být, tak mi to nevadí, tohle není dílo, kde bych něco navíc hledala a i když jsem nenáročný divák a nejsem tak pitomá, abych Sex ve městě srovnávala s Bergmanem nebo Antonionim, přece jen nechci být při odpočinku iritována. Kdyby ty baby byly aspoň hezký!Hvězdička je za New York podávaný v příjemném tónu a za ten kousek Paříže, který mě jednou udržel asi na 10 minut.