Zvuk hluku (2010)

Opravdu nekonvenční snímek o hudbě. Celou dobu jsem měl pocit, jako by šlo vše mimo mě, ale na konci jsme měl tu správnou, zdánlivě bezdůvodnou dobrou náladu a taky jsem zalitoval, že jsem nikdy nehrál na žádný hudební nástroj.

Zápisník jedné lásky (2004)

Příběh byl sice dosti předvídatelný, což se ale nevylučuje s tím, že se mi film celkově opravdu líbil (Ten patos a kýč nebyl až tak obrovský jako u jiných snímků stejného žánru) a i ta slza ukápla.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak jsem se konečně dočkal - a je to tady - velké finále. Tohle finále musím ale hodnotit dohromady s první částí a musím konstatovat, že rozdělení filmu hodné uškodilo, neboť je stopáž natáhlá, až to někdy bolí. Efekty, kamera, stŕih... prostě všechno parádní. Ale ten scénář a režie (což je tak trochu to hlavní) nám pokulhávají. Vyhodit srdcervoucí projevy, dlouhé záběry na přemýšlející postavy (vždyť o tom to není) a doladit postavy po 19-ti letech a neměl bych výhrady. takhle 85% a **** za 2. díl. Celkem tedy 77,5%.

Tři mušketýři (2011)

Dobrodružný / Romantický / Akční - ani jedno, ani druhé. Zato to třetí a hlavně dobrá komedie a taky trochu parodie na původní předlohu (nevím, jestli úmyslně, ale vyšlo to)

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Po shlédnutí mám opravdu rozporuplné pocity, na jednu stranu bych dal *****, na druhou klidne jen jednu, ale převažuje spíš to pozitivní, takže 80%

Výměna (2008)

Kvalitní výkony herců, hrozné a skvělé zároveň. 75%

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál)

Pomalejší rozjezd, ale o to lepší závěr - obzvlášť poslední díl stál za to . A Gannicus je největší borec - jednoznačně nejsympatičtější postava. (dokonce víc než Doctore)