Večerníček (1965) (pořad)

Večerníček jako takový je jeden z nejlepších pořadů v televizi vůbec. Tedy teď už ho nesleduji, ale vždy když jsem byl malý (a někdy i jako velký) jsem se na něj rád podíval. Více než slušná a vyrovnaná kvalita. Prostě srdeční záležitost :-)

Divočáci (2007)

To je zase jednou výtvor. Tak špatné, že jsem se na to nemohl koukat ani při jízdě autobusem...

Bobule (2008)

Velmi příjemné překvapení. Po shlédnutí mám hroznou chuť na víno a burčák obzvlášť ;)

Legie (2010)

Kravina neskutečného kalibru.

Producenti (1967)

Nejdřív jsem myslel, že odejdu po první scéně. Přeci jen jsem neměl nejlepší náladu, což se však v průběhu filmu zlepšilo - takže komedie splnila svůj účel.

Kancl (2001) (seriál)

Zatim jsem shlédnul jen dva díly a musím říct, že mě moc neoslovily. Na hodnocení je jěště příliš brzy (11.3.2012) Zvládl jsme ještě další dva a půl dílu, v jednom okamžiku jsem si snad i myslel, že mi tenhle seriál na hranici trapnosti přiroste k srdci, ale nestalo se tak. Když nad tím tak přemýšlím - Pepa by z toho mohl být nadšený :-D (22.5.2012)

Před soumrakem (2004)

pro Julii: "what is really lost?" "Baby, you are gona miss that Plane!" - "I know..." Původně jsem si chtěl pustit prvních třicet minut filmu jen tak před spaním, jenže to jsem se mýlil. Byl jsem vtažen do děje, až jsem úplně zapomněl, že se mi chce spát. Prostě mě ten film dostal. Vynikající dialogy a hlavně spousta skvělých myšlenek. Také si pamatuji spoustu detailů z radostných událostí a chvil, které jsme prožil - i když by bylo pro život kolikrát lepší odložit je do šuplíku a nechat je tam. A spoustu dalšího by přesně pasovalo na to, jak myslím a jak jednám, jen bych to nedokázal popsat slovy tak přesně.

Lola běží o život (1998)

"Co mám dělat? ...Prostě pořád poběžím, jo?" Prostě vynikající film. A kdo zná z Německé kinematografie akorát Kobru 11 o hodně přichází.

Umělec (2011)

Výborně natočený snímek. Vynikající herecké výkony i práce s hudbou. Upřímně řečeno jsem se nejprve lekl, na co se to koukám - černobílý, němý film - to není zrovna můj styl. Nelíbí se mi však příběh a hlavní hrdina obzvlášť. Předkládat lidem jako vzor, jako někoho, komu vše vyjde - Obrovského sobce, který miluje jen sám sebe. Litovat někoho tak pyšného, který svou vinou příjde o práci a jěště se lituje, člověka, který je hnusný na lidi, jenž se mu snaží pomoci. se mi opravdu příčí. Po umělecké stránce vynikající. Ale defacto oslavovat tak charakterově špatného člověka nemůžu.