Donnie Darko (2001)

Buď jsem film nepochopil, nebo nevim, tedy spíš nevim, kdo může pochopit a zda-li je co. Je možné, že je pár jedinců naladěno na stejnou vlnu jako režisér, ale nejsem si jist, že je tomu tak u všech lidí, kteří to tvrdí. Třeba po další projekci, jestli nějaká bude změnim názor, i to je možné.

Pokání (2007)

Dosti často jsem se ztrácel. Bylo to možná způsobeno mým nedostatečným soustředěním. A ač se jisté kvality nedají upřít, musím dát za *** ale možná až opakované shlédnutí ukáže jestli by nebylo lépe za 4.

Převtělená (2007)

Snímek mi nejen nepřinesl nic nového, ale jěště jsem se víceméně celou dobu nudil.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Klip se spíše opačným účinkem než bylo zamýšleno. Ubohé a trapné!

Pan Nikdo (2009)

Snimek, ktery me po delsi dobe zaujal. pribeh vyborne propracovany, narocny na pozornost (tady se rozhodne nevyplati usnout ani na 5 minut), ale co musim mimo jine pochvalit predevsim je kamera a pak take hudba a zvuk obecne. rozhodne se vyplati sledovat ve slusne kvalite a pri dostatku casu na vychutnani si celeho filmu. ani na chvili nevaham s *****

Cesta (2009)

Těžko se rozhodovat jak ohodnotit. Děj víceméně přešlapuje stále dokola, ale ta tísnivá a depresivní atmosféra zkázy je vystihnuta naprosto dokonale.

Pacifik (2010) (seriál)

Pacific své kvality rozhodně nezapře, ale s takovým Bratrstvem neohrožených nelze ani srovnávat. Absenci výraznějších postav, charakterů a místy až nudu nemůžu opomenout. Jako největší plus bych viděl, že každý díl vcelku slušně odsýpá. A 3 hvězdičky jsou v tomhle případě odpovídající ohodnocení.

Wyatt Earp (1994)

Na velmi dobrou první cca půl hodinu, kdy přichází jeden zvrat za druhým a člověk se skutečně nenudí navazuje dalších 2,5 hodiny rozvleklého, natahovaného a často se opakujícího děje, který prostě neměl schopnost udržet moji pozornost. Takže celkově vzato dobrý western, který by při o hodinu kratší stopáži určitě aspiroval na ****. Snad nejvíce vystihující je skutečnost, že jsme se začali dívat ve dvou a jen já jsem (silou vůle) neusnul a film dokoukal.

Zodiac (2007)

Možná proto, že film režíroval Fincher, který je z mých nejoblíbenějších, musim říct: jednoznačné zklamání. Absolutně jsem nebyl vtažen do děje, neustále jsem měl pocit, že se nic moc neděje a někdy jsem se i nudil. Přesto lehce nadprůměrný snímek.