Shardlake (2024) (seriál)

To ponuré prostředí, ta hudba, to anglické počasí.

Hrozba smrti (2024)

Ale joo, nedělní oddechovka. Čistě komediální bitkařina. Plný počet za skvělé herce a hlavně ta kamera geniální.

Bratři (2023)

Bez svobody není život.

Dům běsů (2023)

Z východu neustále překvapují. Ještě pár dní budu nad tímto filmem přemýšlet. Ono to přestane být zábava, až člověk zjistí, že je film podle skutečných událostí.

Druhá světová válka: Na frontě - Nadřazená rasa (2023) (epizoda)

Dechberoucí záběry, nicméně proč z tohoto dílu vychází Sověti jako ti dobří?  Dále nesouhlasím s tím, že druhá světová válka začala napadnutím Polska. Rozhodně začala už obsazením ČSR. Je potřeba si uvědomit ty souvislosti v minulosti, aby se tato historie neopakovala, nicméně myslím si, že už se to děje. OSN je bezzubá a začínají se obsazovat cizí státy. Jsem zvědavý jak bude seriál pokračovat a v jakém duchu ukážou Sověty.

Special Ops: Lioness (2023) (seriál)

Po zhlédnutí celého seriálu zůstává má recenze ze sedmého dílu, kterou sem s dovolením vložím. "Všeci (v tomto dílu) brečí a já nechápu proč? Nee ale vážně, kdybych věděl, že to bude romantický seriál, tak se ani nezačnu dívat." Myslel jsem, že ženy v armádě mají emoce potlačené, ale dle tohoto seriálu ženy do armády nepatří, tudíž doufám, že je to opravdu jen problém tohoto seriálu a scénáře.