Španglicky snadno a rychle (2004)

Takova hodně oddychová a příjemná komedie. Nic od toho nečekejte, zároveň se u toho nebudete nudit. Dobrá oddychovka po pracovním dnu, kdyz už se nechce přemýšlet.

Gejša (2005)

Tak nějak pomalu plynoucí film, kde si toho příliš mnoho neděje. Spíš je to takový dokument o tom co to gejša je. Není to moc emotivní a do děje vtahující.

Americké psycho 2 (2002) odpad!

Jednička byla hovadina a dvojka je mega hovadina. Scary Movie je proti tomu oscarový snímek.

Sklapni a zastřel mě (2005)

Dejte dohromady pár českých herců, české prostředí a zahraničního režiséra, a dostanete výbornou černou komedii. Zaměňte zahraničního režiséra za českého a dostanete sračku. Naštěstí toto je ten první případ. Sice je v tomto filmu pár dějových zmatků, ale nevadilo mi to, protože hlavní poslání tohoto filmu je bavit vás a mě bavil velice. Pat a mat hrajou hodně nadprůměrně. Dokonce jsem uvažoval o 5ti hvězdách.

Chemikál (1986) (studentský film)

Sklepáci prostě upletou z hovna bič. Kde oni chodí na ty hlášky a rýmy, asi to nemají v hlavě vpořádku :)

Univerzální uklízečka (2005)

Vyvážená černá komedie s anglickým humorem. Atkinson hraje v pro něj netradiční poloze, žádné jeho ksichty a grimasy, a hraje mu to dobře. Je to taková inteligentní komedie, žádná americká ztřeštěnina, všechno zapadá a klape.

Americké psycho (2000)

Nudný film o metrosexualnim narcisovi, který se zajímá o to kdo z kolegů má hezčí vizitku. Mezitím vraždí co mu příjde pod ruku. Film o ničem, nemá to žádný děj.

Paranoia (2007)

Co to jako mělo být? Neuvěřitelně nudný film, kde se skoro nic neděje a když se děje tak to není nic moc. Hlavní hrdince máte chuť dát pár facek po 10ti minutách a pak se to jenom zhoršuje. Je to velmi málo uvěřitelná story. Naprosto zbytečný film.

Noční můra (2006)

Nudný film, a po hodině se začlo něco málo dít, ale není toho moc při celkové délce hodina 20. Hrozné herecké výkony, tu hlavní hrdinku vyhrabali kde? Nezajímavý příběh zasazený do nezajímavého prostředí. 30%

Manželčina pomsta (2005)

Docela zábavná francouzká komedie kde je spousta dialogů a situací přímo ze života. Tak co Vy, už jste něco takového zažili?