• Krátkometrážní

Lola běží o život (1998)

Na to ze je to nemecky film, tak je to celkem povedeny kousek. Me se film opravdu libil. Krasne je v nem znazorneno, jak jediny nas pohyb muze zmenit osudy ostatnich lidi. Originalni napad podle meho nazoru, hezky ztvarnene, hudba ladici s filmem. Jedine co mi trochu vadilo, bylo, ze sem mel pocit, ze se vlatne chvilema nudim. Dival jsem se na 3 stejne filmy, ktere byly pozmeneny. Ale celkovy dojem je tak neco lehce pod 4 hvezdicky, ale 3 dat nemohu, to je zas malo. H H H

JCVD (2008)

Myslim, ze film , kde si herec zahraje sam sebe, musi byt zabavny jak pro jeho fanousky hlavne, tak pro nej samotneho. Sice je mi herec JCVD sympaticky pouze v nekolika filmech, ale po tomto povedenem snimku me to skoro nuti se na nejaky z nich podivat. Film je velice zvlastne natocen (scena zpovedi v pozastavene scene, uhly pohledu, presne nacasovani atd..) a se svou prijemnou hodinkou a pul neni ani zdlouhavy. A HLAVNE: zde neni JCVD neporazitelnym superhrdinou jak tomu vetsinou byva. Takze zmena. Rovne * * * *

Vinyan (2008)

Tento film byl velice zvlaštní. Vcelku zajímavý a navnazující začátek a proti němu konec, který vlastne není. Jak je vidět, konec filmu se tu zdá být zvláštní snad každému. Vcelku nesympatická hl. hrdinka s naprosto nepředpokladanými reakcemi a akcemi celý film tak trochu kazí. Kdyby měl film vymyšlený konec (pokud tomu tak neni a nema nejaký promyšlený skrytý význam) tak dávám s čistým svědomím za ****

Hostel (2005)

** = maximalne 2 dobre sceny z celeho filmy. jinak je snimek naprosto o nicem. Myslim ze k tomuto filmu se nic vic napsat neda, krome toho ze to zostuzuje Sovensko a Cechy. Nedoporucuji shlednout

Halloween (2007)

I kdyz ze sameho zacatku vypada film velice zajimave po pulce se zmeni v naprosto obycejny beckovy horor se stale ozivajicim zapornym hrdinou

Dr. House (2004) (seriál)

Muj naprosto nejoblibenejsi serial. nechybi mu originalni styl humoru, sqele zahrana role hlavniho hrdiny hercem Hughem Lauriem. male minus pro me je ze skoro kazdy dil probiha dost podobne. napriklad uz muzeme skoro presne rict v jeke casti rozhovoru pacienta s legarem dostane pacient nejaky zlomovy zachvat. proste podle me jde kazdy dil lehce odhadnout, i kdyz to neznamena ze by byl mene zabavny,.

Muži v černém (1997)

naprosto prihlouply humor, v kazde druhe vere nejaky chaby pokus o vtip a neustale machrovani. to je zakladni charakteristika hlavnich postav. Prijde mi ze musi byt nejaky normalni film na ktery jsou Muzi v cernem pouze trapna parodie. ** podprumerny film. nevinika ani kamerou ani hudbou ani nicim jinym. aspon jsem si toho nevsiml. hh, zbrane vypadaji jako z umely hmoty

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

velice zajimave, mile a chytlave udelany film. Akorad mam behem filmu pocit jako kdybych na neco cekal, neco co se z toho vivine a ono skoro nic. Skoda ze nema lepe propracovanou hlavni dejovou linii. Podle me jde pouze o jakousi parodii na galakticke sci-fi.

Hancock (2008)

Pokud si predstavime jako ze by mel byt Hancock jeden ze superhrdinu jako je napr. Superman, Spiderman........ tak mi to prijde jako velice povedeny snimek. proste novy napad, takovyhle rozporuplny hrdina. Myslim, ze Will zde predvedl take celkem dobre sve herecke umeni i kdyz to pro nej asi nebylo nejak obzvlast narocne. Ja osobne jsem se u filmu dobre pobavil. jedine minus pro me bylo , zbytecne prekombinovana a slozitejsi zapletka.

Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

mozna me hodnoceni neni zrovna nejobjektivnejsi, protoze jsem videl pouze 2 dily, ale myslim si ze mi bohate stacilo rozpoznat o co jde. Prijde mi to jako velice trapny pokus o nejakou napodobeninu kriminalek Miami, Vegas...... Jedna hvezzdicka je pouze za snahu a protoze je hromada mnohem horsich serialu. Jinak : spatne herecke vykony poznate jiz z ukazek na serial. Myslim si ze tvurci si troufli na neco na co proste nemaji.