prkalil

prkalil

Nono Prevítová - Svinčíková

Česko
je to tak (případně nějak jinak)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 14.9.2018  17:27
    Červená (2017)

• 29.6.2018  15:28

"Člověk nesmí hrát těmi kartami, které rozdává zlo." *** z mailů: "Tomáši Halíku, ty "česká?" zrádná, prodejná, zbabělá, podvodná a prolhaná Erzsvině Pravdoláskařsko heretická...český národ se začíná probouzet z totality havloidních fašounů a evropské národy se začínají probouzet z totality bruselských zkorumpovaných a prolhaných zrádců a zločinců dosazených do vedení Evropské unie zločinnou a vražednou americko-židovskou ...." Josef - český vlastenec a osvětář... No, zdá se, že čeští vlastenci mají podobné manýry jako "slušní lidé" a nejspíš jsou to ti samí. A ti samí pak tady zase usilovně udílejí svoje odpad!-y, aniž by tento dokument museli vůbec vidět a hlavně - aniž by museli přemýšlet.

• 18.6.2018  20:51
    Joy (2015)

To je moje zvláštní schopnost - nepotřebuju prince. https://www.youtube.com/watch?v=l1QihWLLKGY

• 16.6.2018  14:05
    Glory (1989)

Taky jste si v hudbě všimli toho nenápadného malinkatého avatařího vajíčka? Po letech pak z něho vyletěl krásný ikran všech barev.

• 4.6.2018  18:51

Willem Dafoe a Amsterdam přidali filmu minimálně dvě hvězdičky!

• 19.4.2018  21:48
    Enid (TV film) (2009)

Jak jen ta Helena Bonham Carter ty svině umí, co? No nic, jdu se podívat, kde máme v knihovně knihy Enid Blyton/ové a všechny je vyházím...

• 30.3.2018  13:49

Až dnes jsem si všimla a uvědomila, že kampaň ME TOO byla zahájena tímto filmem (s mnoha praktickými příklady)!

• 6.3.2018  18:30
    Oscar 2018 (TV pořad) (2018)

2017 - rok, kdy to muži tak zvorali, že ženy začaly randit s rybami

• 11.2.2018  22:20

Jak můžeš jen tak náhodou strčit penis do - ahoj Louisi! - ... Ta Tibeťanka v klobouku a zelené blůze s bílými květy (všimli jste si jí?), co ji mám vystřiženou a nelepenou vzadu na svém allinone PC! Bílém. Takže se ten obrázek i vzhledem ke svému červenému pozadí na něm krásně vyjímá. Moje první Jana Eyrová, je ta, co jsem si ji koupila před Vánocema (s vánočními dárky se vždycky sveze něco navíc, to je stejný jako se státníma zakázkama) - jdu ji najít a vepíšu si do ní nějaký fakt pěkný a dojemný věnování.

• 7.2.2018  19:29

Pozor - strašně moc spoilerů (všechny)! Ta Saga - to bylo STRAŠNÝ! (jsem se včera dívala na 6. díl 4. série Mostu - Bron/Broen) Pak jsem se koukala na film Reservation Road - to bylo taky STRAŠNÝ (Mark Ruffalo tam zajel nějakýho 11-letýho kluka a ujel, právě totiž vezl svého asi 11-letýho syna pozdě svý bejvalce, ten naštěstí zrovna spal, tak to neviděl, naneštěstí nebyl připoutanej, takže si narazil - ale nevyrazil oko..., rodiče malého neboštíčka, zvlášť jeho otec - J. Fenix, nebo jak se to jeho jméno píše, po nějakém čase, kdy se mu zdálo, že policie moc nepokrokává, si najal právníky - na jeho případ byl přidělen - právník Mark Ruffalo (kterej má vražedný auto zavřený v garáži a předstírá, že ho věnoval nějaký charitě, zatímco jezdí autem z půjčovny)(taky je zoufalej a jednou se i vypraví na policii se udat, jenže ten policista myslí, že přišel jako Fenixův právník, vyhrkne na něj stav vyšetřování a kluše pryč, poněvač je v časové tísni... - navíc bydlej blízko sebe, navíc Ruffalova bejvalka vyučuje na klavír neboštíčkovu malou ségřičku - navíc neboštíčkova matka je zprvu zoufalá, že klučina zemřel proto, že šel přes silnici do lesa pustit ty světlušky, co měl pochytaný ve sklenici, k čemuž předtím v autě vlastně nabádala, když se jí ta holčička ptala, jestli si je můžou nechat - a ona řekla, že by chcíply, že by je měli pustit - a to vubec eště není všechno... no číšerný, jak by řekl Hyman K*A*P*L*A*N

• 16.1.2018  22:40
    Most - Epizoda 3 (S04E03) (epizoda) (2018)

Terapeut: Povězte mi něco o sobě. Saga: Matka měla Münchhausenův syndrom v zastoupení, snažila se zabít sestru. Poslala jsem rodiče do vězení a postarala se o Jennifer. Ta ve 14 spáchala sebevraždu. Emil Larsson zavraždil šéfa a kamaráda Hanse Petterssona. Použil papírovou sponku ode mě, aby se v cele podřezal, nevím, jestli jsem ji tam zapomněla nebo nechala úmyslně. Když se chtěl oběsit, zaváhala jsem, než jsem mu pomohla.Asi jsem chtěla, aby zemřel. Udala jsem kolegu a kamaráda Martina Rohdeho za to, že otrávil osobu, která mu zabila syna. Dostal 10 let nepodmíněně. Pak se vrátila matka a zabila se tak, aby to vypadalo, že jsem ji zavraždila. Přes rok jsem strávila ve vězení, před pár dny mě propustili. Poté, co mě bodli do krku tenisovou pálkou. Terapaut: Dobře ... rozhodně máme s čím pracovat. Saga: Bezva.

• 16.1.2018  17:01
    Pocta Shakespearovi (divadelní záznam) (2016)

Litujtež, ó, malověrní, kteříž jste neviděli aspoň ten skvělý gruppenskeč k TO BE OR NOT TO BE...!

• 14.1.2018  19:01

Vynikající adaptace knihy, kterou jsem nedala (pouze cca prvních 100 a posledních 100 stran, to mezi jsem projela list po listu - hledala jsem příběhovou linku, která jediná mě opravdu zaujala - škola + kluk + Jim Prideaux), ale přesto mi pomohla se ve filmu docela dobře orientovat.

• 9.1.2018  16:41
    Love & Mercy (2014)

• 3.1.2018  22:49

brrrrr - otřásám se jako Miluška Voborníková v Pupákově písni lásky - pěstí do nosu by si ta hnusná manipulátorka zasloužila, tak dobře ji Audrey Tatou zahrála ... myslím, že ji nemám ráda ... Francouzi jsou fakt divní - komedie? - romantická??? - ble

• 19.12.2017  22:25

"prudký a čistý barvy"

• 29.11.2017  20:59

Antifeministi všech zemí, víte co... - správně rozčilující a velice podnětný dokument. Jsem ráda, že mužů, kteří se chtějí a dokážou emancipovat na lepšího člověka, přibývá. Jestli jste někdo dokoukal i titulky (mimochodem - dobrá hudba, nejen během titulků) ... ne, potitulkovka tam není ... vlastně je - ale jiná než u Marvelů - nevíte, co ta čísla znamenají? Ale hlavně: K ČERTU S PATRIARCHÁTEM!

• 19.11.2017  11:09
    Velká válka (TV seriál) (2014)

proč bychom se netrollili, když nám pánbu (báťuška) trolling dá, trolling dá aneb kakája perverznaja dokumenta

• 18.11.2017  18:50
    Zapomenutí vůdci (TV seriál) (2016)

Neměl by se tento seriál vysílat až po 22. hodině nebo aspoň s opravdu velkou hvězdičkou (a srpíkem a kladivečkem tři v jednom)? A následovat by měla vysvětlující přednáška, která by tuto směs pravdy, lží a záměrného zamlčování uvedla na pravou míru. Nebo lépe - předcházet. Tohle se jim teda zatrolleně povedlo, vecpat to na veřejnoprávní ČT2. Kteřípak soudruzi v tom asi mají prsty?

• 18.10.2017  21:15
    Hudba Zdeněk Liška (TV film) (2017)

20th Century Fox - Liška!

• 28.9.2017  13:45

Klingoni jsou tradiční nudaři, ať už mají vlasy nebo ne. Jinak dobrý - obzvláště pan Saru si mě hnedle získal (a holky jsou taky dobrý).

• 14.9.2017  14:52
    Frank (2014)

pozor - spoiler https://www.youtube.com/watch?v=3yKW56wTPUM

• 26.6.2017  09:10

Ty Arnouškovy infantilní humory mě včera nějak bavily.

• 13.6.2017  17:12

nadstandardně prohulenej film

• 29.5.2017  17:37
    Monstrum (TV film) (2017)

Pro mě nečekaně povedená záležitost. Po všech stránkách. Taky výborný scénář, pane Polesný, bravo!

• 4.4.2017  20:30
    Magnesia Litera (TV pořad) (2017)

"V nouzi nejvyšší se dají číst i knihy." (Miloslav Stingl)

• 26.3.2017  16:20
    Bohové (2014)

Transplantace srdce, příjemce před operací: "Jen aby to nebyl nějakej teplouš, Žid, nebo úplně nejhůř... ženská."

• 7.1.2017  13:05
    Dexter (TV seriál) (2006)

• 27.12.2016  18:09
    Píseň pro Rudolfa III. (TV seriál) (1967)

Proč ty máš (Rudolfe) trpět za to, že pořád někdo chtěl stavět hutě?!

• 26.12.2016  09:50

Půnebí královo, jakož i chalupníkovo - potěší hebký liívanec!

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12