The Son - First Son of Texas (2017) (epizoda)

Úvod do seriálu nebyl vůbec špatný, proběhlo klasické seznámení diváka s jednotlivými postavami, a přestože se děj odehrává ve dvou značně vzdálených časových liniích, nikterak mě to neroztrpčilo, protože jsou zatím oba příběhy velmi přehledné. Původně jsem předpokládal, že půjde o další počin z dob divokého západu, takže rok 1915 byl pro mě vítaným překvapením. 3*+

Šerifská hvězda (2017) (seriál)

Seriál jsem ohodnotil po shlédnutí dvou sezón, protože na další pokračování už bych nenašel sílu. Příběh sleduje osudy rodiny Worthových, děj však velmi často postrádá logiku, je přeplněn nesympatickými postavami, které se často chovají, jako kdyby trpěly schizofrenií, takže situaci pro mě nedokázali zachránit ani Tim Roth s Christinou Hendricks. Těžké zklamání. Největší perlou jsou ovšem oficiální obsahy TV Prima k jednotlivým epizodám. Přečtete si je, prohlédnete si fotogalerii, a už se na ten který díl vůbec nemusíte dívat, protože víte všechno.

Šerifská hvězda - Série 2 (2019) (série)

Jediným, ale zato obrovským kladem druhé sezóny je jednoznačně to, že už ji mám za sebou. Příběh (pokud se vůbec dá o nějakém mluvit) druhé řady nestál za nic, problémy, které se v pěti epizodách řeší víc než globální oteplování mizí lusknutím prstů, aby se vynořil problém nový (ještě nesmyslnější). Všechno to krásně vystihl v jediné větě uživatel Cervenak, já už můžu jedině dodat, že se budu případnému pokračování vyhýbat jako čert kříži.

Šerifská hvězda - The Unseen (2019) (epizoda)

Abych byl fér, musím přiznat, že kdyby tvůrci chtěli, dokázali by natočit finální epizodu podstatně hůře, přesto nešlo o žádný kulturně- emocionální zážitek. Mohlo jít o parádní akční kousek, jenže účastníci přestřelky se chovali tak stupidně, že mi pokazili celkový dojem.

Šerifská hvězda - Wild Flower (2019) (epizoda)

Podtitul deváté epizody by mohl znít: "Rosa je mrtvá, pročež truchleme." No děs, kanadská hra na city mi přišla ještě těžkopádnější než ta americká a místo toho, aby mě dohnala k slzám, začala se mi v hlavě opakovat věta: "Proč jsem si, já hloupá, raději nevzala Pištu Hufnágla!"

Šerifská hvězda - Subterranean Fire (2019) (epizoda)

Aha, takže v pěti epizodách druhé sezóny jsem musel sledovat, jak Annin odpor k rodičům pomalu přechází až v nenávist (a to jen proto, že občas někoho tak trochu zavraždí), aby mohlo tohle pubo (napumpované divokou směskou hormonů) provést mohutný emocionální přemet, aby se rodina mohla dát dohromady a aby mi došlo, že sledování předchozích dílů bylo jen ztrátou času.

Šerifská hvězda - Age of Anxiety (2019) (epizoda)

No jo, no, sotva nějakou epizodu opatrně pochválím, hned dalším dílem jsem po zásluze potrestán. To mělo být jako co? Před lety jsem viděl horor, který už si moc nepamatuju, jen mám dojem, že když tam někdo přijal telefonní hovor z jistého čísla, do několika dnů zemřel. Tady to vypadalo podobně, u striptéra se sniperkou to mělo rychlý průběh, zatímco Jack si jen načůral do boty (alespoň to tak vypadalo) jako ten pětiletý kluk v předchozí epizodě. Fakt hloupé.

Šerifská hvězda - The Bagman Cometh (2019) (epizoda)

No, tak tahle konverzačka byla zatím tím nejlepším, co druhá sezóna přinesla. Pokec šesti lidí v jedné místnosti mi dal víc než všech pět předchozích epizod se sice akčním, ale zároveň nesmyslným dějem. Byl bych ještě spokojenější, nebýt Annina otravného moralizování.

Šerifská hvězda - Jack and Coke (2019) (epizoda)

Páté epizodě jsem udělil zatím své nejvyšší hodnocení ve druhé sezóně. Ne, příběh se nezlepšil, scénárista má hlavu stále hluboko ve svém rektu, dvakrát jsem se ale přistihl při tom, že se dobře bavím. Poprvé se o to postarala děvčata z paintballového týmu, podruhé k tomu došlo při návštěvě Randyina baru.

Šerifská hvězda - Consequences (2019) (epizoda)

Hvězdička šla čistě za Elizabeth, která do toho neštěstí vnesla nějaké zajímavé prvky. Moc by mě zajímalo, k čemu se vlastně točily scény s Rosiným rodeem? To mi fakt hlava nebere. Pokud šlo o umělé natahování času, tak to beru, nic jiného to podle mě být ani nemohlo.