Dr. House (2004) (seriál)

Dříve milovaný seriál, teď už se vyskytuje menší averze a nové díly raději vypouštím.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Dívat se na trpaslíka je jako třít lvovi mokrým hadříkem genitálie když je období páření :-)

Amélie z Montmartru (2001)

Skvělý film, protože...má skvělé herecké obsazení, v čele s Audrey. Dále má velmi dobrý příběh, žádný hollywódský blaf. Film má sám o sobě skvělé kouzlo a kdyby ani s tím jste nesouhlasili, tak prostě čtvrť Monmartre vás musí uchvátit sama o sobě...hned bych se tam zase vrátil :-)

Šestý smysl (1999)

Nezlobte se na mě, prostě se mi to nelíbilo. Určitě to má něco do sebe, ale hodnotím jak to působilo na mě. Možná bychto měl zkusit znovu až budu v jiném rozpoložení :-)

L. A. - Přísně tajné (1997)

Pětky nerozdávám na potkání, takže sorry L.A. Jinak skvlá podívaná od začátku do konce se skvělými herci a napínavým příběhem. Někdy se určitě pro osvěžení kouknu znovu.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Pokaždý když vidím tu scénu jak leží ten Němec na Američanoj a zapíchne mu tam ten nůž, tak je mi fakt na nic a nejradši bych do tý pos..ný války šel, kdyby se to dalo...ano takový zážitek ve mně ten film zanechal. To snad hovoří za vše!!!

Kult hákového kříže (1998)

Téma, který si moc filmařů na servítky nebere rádo, dvě skvělý hlavní postavy, silnej příběh a krutej konec...pokud ve mě něco poslední době zanechalo stopu, tak je to právě Kult hákovýho kříže!

Světáci (1969)

Pokud mě někdy zaujal nějaký starší český film, na který bych se mohl dívat dokola, tak jsou to tihle pánové a jejich vlastní a neotřelý humor. Samozřejmě hlavní postavy jsou skvěle doplňovány, což mě vede k neustálému usměvu na tváři.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Miluju celou trilogii a vlastně vše od Tolkiena. Každý rok si přečtu všechny knížky a shlédnu všechny tři filmy. Soundtrack poslouchám skoro každý den, dodává mi energii, neskutečně moc energie. Ano, hovoříme tu o závisloti a Společenstvo je z toho všeho největším lákadlem. Příběh zde začíná a pomalu poznáváme jenotlivé postavy, celý film se obejde bez nejmenších výčitek a to, že mi nenatočili mého oblíbeného Toma Bombadila, to jim prominu, protože mají pravdu s tím, že tenhle minipříběh nemá velký vliv na celkový příběh. Od začátku do konce jsem v permanentní filmové extázi. Viva la Lothlórien :-)