96 hodin (2008)

Od tý doby co ji unesli jsem byl napjatej jak špagát na prádlo, ale proč? Všichni přece známe Liama Neesona a on té dcerce jasně slíbil že si ji najde, tak vo co gou. PS: Liam je čistič jak sviňa.

Statečné srdce (1995)

Statečné srdce má všechno co by si filmový fanoušek (úroveň Intermediate) mohl přát. Děj (který táhne), výpravu (reklama na skotské Highlands), krev, Mela Gibsona ve vrcholné formě (pro ženy a 4% menšinu), Sophii Marceau (pro ten zbytek), proradnýho Eda Dlouhána a žádnej happy-end. Tož to by bylo, aby mi pak neukápla nějaká ta slzička.

Dobrý Will Hunting (1997)

Ono vlastně ani není těžky u * * * * * filmu vršit superlativy, ale i tak za těch 11 let co mám čas od času možnost skouknout tuto chuťovku, kde se partička (už klasicky výtečnej Damon, zajimavě doplňovanej Caseym, Hauserem a překvapivě civilnim Benem) kamošů jen tak poflakuje, i přesto že jeden z nich je o "něco" chytřejší než průměrný držitel Fieldovy ceny. Naštěstí potká cilevědomého Stellana a ten ho seznámí Robinem (Oskar v dobrých rukách) a až ten mu vysvětlí o čem to vlastně je..........."Musím se dvořit dámě."

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Spíš jen informačně pro všechny ty co Benjaminův "příběh" zatím hodnotíte pouze za 4 *. Zajděte si na Podivuhodný případ Benjamina Buttona ještě jednou do kina a je víc než pravděpodobné, že své hodnocení o jednu hvězdičku polepšíte. Je až neskutečné, jak při každém dalším shlédnutím ten film rezonuje víc a víc.

Proč bychom se netopili (2009) (seriál) odpad!

Tak už nám to konečně skončilo. Osobně určitě nejsem cílová skupina diváků tohoto paskvilu a protože jsem taky párkrát na vodě byl, nezbývá mi než si "přát"....kéž by se utopili.

Dinosaurové (1991) (seriál)

Joooooo, to bývávaly doby kdy se ještě na Novu dalo dívat, když ještě Železnej sídlil na Vinohradech a né v Bruselu. Nostalgie hadra.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Tim Allen (s hlasem Václava Postraneckého) na vrcholu. Jako doplňky slouží jeho rodinka, soused bez obličeje, flanelovej kolega, sekačka na trávu s motorem z tryskáče v garaži a Pamela bez "předností". I po letech je to pořád stejně zábavný. Můj nejoblíbenější vylepšovák je autodráhový autíčko s motorem z vysavače.

Sbohem, baby (2007)

No, uffff. Musím uznat, že to byla docela masakrální záležitost. Sice se uprostřed párkrát zašmrdochala, ale to finální vyuzlení, kdy se člověk chtě-nechtě musí zamyslet nad tím co je dobrý co a NE, v konfrontaci s lidským svědomím. Jednu hvězdu přidávám za fakt skvělýho Caseyho. PS: Moje tisící hodnocení.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Kdysi dávno jo, v dnešní době v žádným případě. Tak zůstanem na třech, ju?

Gauneři (1992)

A o čem to jako celý bylo? Pár slušnejch dialogu prostě nezachránilo ten zbytek hlucho-matnejch míst. Kdyby aspoň Quentin nějak vyjádřil motivaci "toho" kdo je "podrazil" z toho proč to vlastně udělal a i dál se objeví řada nelogičností. Herecký výkony jsou v Tarantinovkách klasicky dobrý (dobrej výběr postav). A snad jediný čeho bych se tady zastal je prvnich 5 minut a Tarantinovo luxusní vysvětléní významu textu "Like a virgin" a Buscemiho neplnění společenského předsudku významu spropitného. PS: Jsem krapet zaskočen všemi těmi chvalozpěvy, které se tady objevují. Nevím, neznám, nechápu.