Proč? 13x proto (2017) (seriál)

13 důvodů k sebevraždě po každém dílu aneb Hanka nám dává nahlédnout do duše dívky stižené těžkou tupokundozitou a neskutečnou šikanou, která se povětšinou projevuje tím, že hlavní obvinění dělají to, co po nich Hana chce, aby je za to následně obvinila s tím, že měli udělat pravý opak a zachovat se tak, jak si představovala ve své choré hlavě, kterou nosí na údajně nejkrásnějším těle z celé hájskůl, což je poměrně zvláštní, anžto Hanka by nijak zásadně nevyčnívala ani v rámci soutěže deformovaných prasnic. Samozřjemě, její souputnice šikmá lesba Kórtny nebo zubatá míšenka Žes taky nejsou úplně vzor krásy, ovšem třeba takova Šery, to už je jinej kus prochcnýho masíčka a kdyby nebyl Klej idiot, zvysoka by se vydlábnul na nějakou pomatenou dilinu a rozjebal Šery úplně do hoven. Jediným skutečným příkořím se tak stává třicetivteřinový mrdák Brajs a jeho sólíčko ve vířivce, po němž se Hana, která doposud provozovala pouze samoHanu, potácí domů, mokrá zvenku i uvnitř, aby následně dala životu ještě jednu šanci. To naštěstí netrvá dlouho a jelikož ani její výchovný poradce neumí číst myšlenky. natočí si v klídku 13 důvodů k sebevraždě a pak se konečně podřeže ve vaně, za což jí ostatně dávám jednu hvězdu. Za víc tahle přehypovaná sračka fakt nestojí a oznámení druhé série je poměrně pádným důvodem k tomu, aby slabší jedinci začali pátrat po žiletkách ve slevě. Ve Vólpleksu určitě mít budou.

Rozpolcený (2016)

Nějak bych se nad tím zase nerozplýval. Jedna hvězda za Žejmse, druhá konec. Krom toho jsou to dvě hodiny bohapusté nudy s magorem a lidským odpadem (čti týn jů es fakink byčyz). Po Vyzytu opět pokles ke dnu. Ten byl sice neoriginální, ale nenudil.

V domě (2016)

Relativně koukatelná věc, takovým koncem, jaký mám rád. Jen ten hlavní záporák nemusel být anorektik, pak by některé scény působily věrohodnějším dojmem. A nablblým amíkům už snad jen zbývá vzkázat, aby stavěli z cihel.

Modrý kód (2017) (seriál)

Jednoduše geniální! Skvěle zpracované dialogy u jednotlivých případů, stejně jako simulované operace. Ta reálnost je naprosto neuvěřitelná a je opravdu vidět, že tvůrci úzce pracovali s odborníky. Celkovou kvalitu navíc podtrhují nejen perfektní kulisy, ale hlavně absolutně bezchybní herci. Tahle věc se rozhodně netočí na první dobrou. Sečteno, podtrženo, všem mohu vřele doporučit! Ne, samozřejmě je to sračka, nicméně je to tak obrovsky bizarní sračka, že si nenechám ujít ani jeden díl. Jako sitcom to totiž funguje naprosto bezchybně, Sandra a Sára nám stále uspokojivě kundí, takže proč ne.

Havenhurst (2016)

Ale jo, vzhledem k dosavadní hororový mizérii roku 2017, je to koukatelný nadprůměr. Navíc Julka nám pěkně škvíří, takže proč ne.

Devil in the Dark (2017)

Jednu hvězdu si to zaslouží snad jen a pouze za tu nejčr. Nebýt jí, byl by to jen další trešovej šyjat. Ztráta času.

Proti vlastní krvi (2016)

Je to jako párečky z kuřecího separátu. Sice to zaplácne, ale je to bez chuti a bez zápachu.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Vilém by toho zlatýho panáka tak moc chtěl, tak moc... Tahle dojička prostě nefunguje a je to takový 100x zředěný vývar, na jehož počátku byl nejspíš Sandler a Reign over me. Zatímco u Ády jsem ani nedutal, tady jsem koukal na Vildu, kňučícího něco jako hrrnejmvosOtýliaentblablablakencr, abych zároveň dojatě přemýšlel o tom, jestli si dám dneska kachnu nebo pao. 2* za Helenu a Michala.

Padesát odstínů temnoty (2017) odpad!

Nadržená, tlustá svině opět útočí aneb plácni tu velrybu pádlem přes poštěvák, ať se konečně udělá a nic dalšího už proboha nepíše.

Madisonské mosty (1995)

Otravný. Pokud jste buzerant nebo ženská, přidejte 4*