Piraňa 3DD (2012)

Neuvěřitelná hovadina ale zasmál jsem se :-D

Purpurové řeky (2000)

Je to na 4 hvězdičky díky zprzněnosti konce ale pátá je za Jeana Renoa.Takže jsem byl nucen velkého kompromisu!

Univerzální voják (1992)

Dabing Lundgrena v podání Soukupa je nezapomenutelný zážitek, jednoznačně nejlepší Jean-Claudeovo podání akčního hrdiny :-) v jeho kinematografii.

Nájemní zabijáci (2011)

No tak konečně se Jean pustil do něčeho filmu-smysluplnějšího :-) ale pořad tam jsou rezervy....třeba po Expendables 2 dostane ještě šanci alespoň na jeden americký film s rozpočtem nad 20 milionu ........ 65%

Dračí oči (2012)

Ty dvě jsou za Jeana :-) ,jinak bída bída pane Hyamsi to už zavání kategorií Cé.

Prometheus (2012)

Nemohl jsem jinak než za 4,Scott mi prostě odboural všechnu mojí přísnost,všechny moje požadavky na propracovanost zde trochu více děravého scenáristického výtvoru na úkor vizuální orgie a faktu že sci-fi je a bude patřit k jedním z těch těžkých látek na zavděčení se divákovi a navíc režisérská verze na blue-ray tu čtvrtou hvězdu uhájí a jestli ne i tak to ponechám.U mě 75%.Jo a Ridley prosim tebe až budeš zase po 30ti letech točit nějaký svůj sci-fi epos tak se nejdřív koukni na předchozí díl :-)

Avengers (2012)

Dostal jsem to co jsem očekával.Musel jsem sám sobě přiznat, že udělat kompaktní film s tolika hrdiny musela být práce nelehká avšak s mnoha penězi uskutečnitelná. Ke konci na můj vkus dlouhé bum bum prásk pasáže, které zapříčinili pokouknutí na hodinky(mínus 10 minut bych vřele přivítal).Když to vezmu kolem a kolem tak zatím po prvním shlédnutí 85%.Nevím zda-li to měli v kině špatně seřízené ale hudba až ke konci a jednom příletu iron mana byla ve filmu málo prodána a to je škoda protože soundtrack od Silvestriho je pěkný. PS: Tak po druhém shlédnutí v klidu domova s nastavením vyšší hlasitosti zvuku dávám spokojených 90%

Temné stíny (2012)

Nechtěl jsem být přísný na úkor předimenzování filmu.Mnoho chaotických střípků poslepených dohromady.Na druhou stranu by tento film podle mého názoru v současné době diváci nepřijali od nikoho jiného než je mistr jiných dimenzí Tim Burton a v některých pasážích je to i zábavné.Takže ano zabavilo na 65%