Panenství na obtíž (2004)

Verdikt: Prijemny film o dospivani, lasce a sexu ze severskych zemi. Rozhodne lepsi nez podobne vytvory z nemecke, francouzske ci americke produkce.

Vzpomínky na lásku (2004)

Verdikt: Vyborny romanticky film s famozni Ye-jin Son, ktery jsem, asi jako vetsina zde, shledl v Director's cut verzi, mi krom jineho, zde jinymi uzivateli hodnoticimi tento film kladne uz popsaneho, take odpovedel na otazku zda je ci neni neco po smrti...

Yao Ming v NBA (2004)

Verdikt: Čínští manageři zvládli hype práci okolo Mr. Yao Minga velice dobře. Stal se #1, udělali o něm povedený dokumentární film. Pro fanoušky NBA nutnost.

Ztraceni (2004) (seriál)

Verdikt: Dnes začala 5. série a já přidám svůj první komentář, který bude trochu spoilerovsky mapovat vše, čím jsme si spolu s hlavními hrdiny za těch 5 let prošli: Takže jsme spadli, ale bylo to na šíleným ostrově. A čekali jsme na záchranu, ale žádná nepřišla. A byla tam kouřová příšera a taky na tom ostrově byli jiný lidi. Říkali jsme jim 'Ti druzí' a pak na nás začali útočit. A našli jsme nějaký bunkry a tam bylo tlačítko, který jsme museli mačkat každejch 108 minut nebo...No to se mi nikdy nepodařilo zjistit. Ale 'Ti druzí' neměli s bunkry nic společnýho. Ty byly Dharmy Initiative, ale všichni byli mrtví. 'Ti druzí' je zabili a pak chtěli zabít nás. A pak jsme se spojili s 'Druhými,' protože o dost horší lidi se k nám blížili na lodi. Otec Desmondovy holky je poslal, aby nás všechny zabili. Tak jsme ukradli jejich helikoptéru. A letěli jsme na tu jejich loď, ale ta vybouchla. A na ostrov jsme se vrátit nemohli, protože zmizel. A tak jsme se zřítili do oceánu a chvíli jsme pluli, než se objevila loď, která nás naložila. A zbylo nás šest, tohle je pravda. Ale...Ale zbytek těch lidí...Co byli v letadle...Jsou pořád na ostrově. Dává to smysl? Moc ne, vím. Ale i přesto tohle všechno byli Ztraceni po čtyři roky za plný počet bodů. Takže co se to *beep* děje teď? Cestování v čase??? Natvrdo? WTF! Jak to tak vidím, tak v nejlepším je třeba přestat se sledováním...

Baba na zabití (2003)

Verdikt: Pro mě byla největší filmová baba na zabití Sheba Hart alias Judy Dench v Zápiscích o skandálu, tahle babička byl slabší odvar. Slušná to komedie.

Jimmy Kimmel Live! (2003) (pořad)

Verdikt: U nas zrejme nejmene znama show typu Late Night, ale o nic horsi nez jine, svou uroven si drzi kazdy dil.

Láska z dětství (2003) (TV film)

Verdikt: Celý film zabíjí stupidní příběh a po shlédnutí ani nebudete schopni říct, o čem to sakra bylo.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Verdikt: Jedna z největších odpadních záležitostí, která kdy byla vysílaná v ČR. A že k tomu zneužili hudbu z 8 Mile... hanba!

Robbie Williams: živě z Knebworthu (2003) (koncert)

Verdikt: Kdo nemel tu moznost videt Robbieho show live, tak toto DVD mu da tak 30% sanci poznat, jake to doopravdy je s Robbiem na live koncertu - BOMBA!

Show Ellen DeGeneresové (2003) (pořad)

Verdikt: Vyborna talkshow na urovni jen o neco nizsi, nez je talkshow u nas mozna znamejsich panu Lettermana, Lena a meho oblibence Conana O’Briena.