Život (2017)

Nožná je to tím že jsem dlouho neviděl katastrofické scifi, možná že jevto tím že to ještě neskončilo, možná stopáží?( 196 minut) .... ale me se to docela i místy libí.....viděl jsem větší shitt.. např. Arrival

Pustina (2016) (seriál)

Naprosto geniální. Takle hezky natočit to může jen zahraniční kapitál, nehledě na výkony J. Duška.

Božská Florence (2016)

Podle skutečnosti, to je asi jediné zajímavé zme nemkdo takový existoval. Jinak nic. Meryl Streep si hodně vážim, myslím že si může vybilrat v čem hrát, tohle je trochu krok vedle. Po boku Hugh Granta :)

Rocco (2016)

Docela cudně natočeno. Je mi ho místama až líto a přeci jen je ve svém oboru špička.

John Wick (2014)

Keanu reeveas nikdy nebyl oro me top. Film kde umre asi 160 000 lidi kvuli pejskovi. Alespon sceny vypadaji pomerne realisticky a za urcite okolnisti i fyzikalne mozne.

Zpívej (2016)

Jedine co je dobre je soundtrack. Máte poměrně dobrý mix hitů na domácí párty z přelomu tisíciletí. Bez nápadu, bez ničeho co by mohlo byť vzdáleně bavit dospěláka. Naprostý opak Zootropolis.

Klauni (2013)

zajímavé až intimní. Spíš mi maličko vadí celá svižnost snímku, 2/3 filmu čekáte na něco o čem víte že se stane po prvních deseti minutách. Ale upřímně vidět Kaisera a Lábuse pohromadě v jednom snímku, protnuté spolutvurčí prací Borise Hybnera a se scénářem P. Jarchovského nemůže ve výsledku znamenat nic špatného.

Učitelka (2016)

Něco podobného v o dost mensim meritku jsem zazil. A díky kádrovemu posudku byla nedotknutelná... vymazleny scénář pana Jarchovského.

Vyšehrad (2016) (seriál)

Co by fanoušek fotbalu mi to přijde úžasný. Je vidět Kolečko. Lavi je moc :)