Dva supernosáči (1983)

Na tom jsem vyrůstal. Srdcovka ze západního německa :)

Blade (1998)

Kultovka a podle tohoto dilu bylo hned jasny ze vsechny pokracovani budou o nicem.

Anděl Páně 2 (2016)

Už se možná tyhle herci nikdy v jednom filmu nesejdou. Líbilo se a Stracha mam rád. A vy co? Vico (Kerekeš)

Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)

pro mě nejoblíbenější bláznivá komedie, kde je parodie snad na vše. Prostě slepý Duncan který čte porno pro slepé mě dostal.. A jméno Hepčí také, vlastně i Rabín který se specializuje na obřízky a šerif který má pokaždé pihu jinde :-D

Taboo (2017) (seriál)

Olalá to je počin. Steven Knight a Tom Hardy včetně jeho otce Chipse Hardyho namíchali opravdu koktejl plný napětí, lehkého okultismu a teoreticky historického faktu. (Ostrov Nootka opravdu existuje a je dodnes Britkou kolumbií). Napětí se mísí s dramatem a o akční podívanou není nouze. Zhltl jsem za víkend ,v podstatě jsem se nedokázal odlepit. Moc se těším na druhou sérii. Oona Chaplin je opravdu vnučka Charlieho Chaplina. úžasná podívaná.

Sedmilhářky (2017) (seriál)

7 dílů asi nenahradí knihu, ale musím uznat že HBO prostě umí produkovat. Dech beroucí příběh i herecké výkony. Nikol Kidman naprostý top. Napětí do posledního dílu.

Hledá se Dory (2016)

Násilím prodloužený úspěch Nema. Uměle vypointované, Dory mi po pěti minutách filmu začne značně štvát. Nemo byl osobnost, tohle je pouze sklerotická ryba :-/

Sociální síť (2010)

chápu lidi a rodiče kteří si zakazují sociální sítě.