Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Oproti prvnímu dílu sestup o dvě třídy dolů. Scénář je tak stupidní, že Kateřina Hrachovcová je proti němu Stephen Hawking. Stopáž je příliš dlouhá, Cobie otravná a dcera tak protivná, že jsem skřípal zuby jako pedofil ve vězení, které stojí naproti mateřské školce. Jak tu někdo zmínil v komentáři, Jacku, nevracej se, tak to já zase doufám, že se vrátí napravit si reputaci, protože tohle bylo fakt zoufalý.

Blood Punch (2013)

Horor/Thriller? Ani omylem. Shrnul bych to asi tak, jak jsou jednotlivé žánry zastoupeny: Mysteriózní/komedie/thriller. Osobně mě bavilo sledovat, co se z počáteční banální zápletky může zrodit, a dočkal jsem se vcelku příjemné jednohubky, která neurazí, ani výrazně nepřekvapí.

Hangár 1: Akta UFO (2014) (seriál) odpad!

Měl jsem za to, že je Zoom seriózní dokumentární kanál. Není!

Hon na žraloka (2015)

Nahlížejte na to jako na komedii a budete se dobře bavit. A to navzdory tomu, že to je kardinální ptákovina.

Bulšit (2001)

Těžce nepochopený film.

Přátelé (1994) (seriál)

Dá se říct, že do Přátel jsem dospěl až s věkem.

Policejní odznak (2002) (seriál)

Syrové, drsné, realistické a bez příkras. Takový je Shield vedený Vicem Mackeym. Na prdel mu šlape jeho uťápnutý kapitánek, který jako by ze skauta vypad i s růžovými brejličkami. Někdy holt musíte vymést větší zlo tím menším. Bezesporu nejsympatičtější rozporuplný hrdina v dějinách kriminálního seriálu. U některých scén jen němě zírám, abych pak vybuchl v záchvat smíchu. Vic Mackey je zvíře.

Tajný život mazlíčků (2016)

Rozhodně lepší než Hledá se Dory. Rychle to uteče a králíček dabovaný Dejdarem mě vyloženě zabíjel. 6/10

Robocop (2014)

Mohli byste, prosím, přestat prznit klasiky?

Mise nový domov (2016) (pořad)

Okopčený USA model o zvelebení sociální pastoušky ala čágo belo, šílenci. Jediný důvod, proč se na to dá dívat je ten, že žasnu, jak se dá z Chánova postavit slušný byt.