Magazín Evropské ligy UEFA (2010) (pořad)

Oproti magazínu LM značně ořezaná záležitost. Sice se dozvíte vše potřebné, ale jednotlivé reportáže z utkání jsou probrány příliš rychle, není zde tolik detailů a celé to prostě působí jako levnější ségra ligy mistrů.

Vládce prokletých přání (1997)

Spíše fantasy/komedie/horor, ale džin byl super týpek, který přesně ví co chce a šel si za tim dosti svérázným způsobem. Taky má u mě plus za to, jak sejmul toho nudaře Candymana.

Captain America: První Avenger (2011)

Povrchně natočeno, ještě hůře podáno, ale není to zase takovej průser jako třeba Fantastická štýrka. Jen koukám, že spousta místních vodborníků to sežralo i s navijákem a doteď maj háček zaseklej v hubě. Neurazí, nenadchne. Asi tak bych zhodnotil snahu tohodle blonďatýho manekýna vnutit mi americký úsměv na můj momentálně se ironicky šklebící xicht. Doufám, že se po Avengers nebudu cítit jako bych sežral kilo igelitových tašek jako teď.

Obřad (2011)

Definitivně jsem se přesvědčil, že nábožensky zaměřené "horory" nejsou mým šálkem čaje. Když k tomu přidáte naprosto průhledný scénář a neskutečně natáhlou stopáž, je z toho hořké zklamání. Sir Anthony sice exceluje, ale to je u něj normální standard, takže na tomhle filmu mě opravdu dostal jen jeho ubohý scénář, protože hlavní linii příběhu jsem si odvyprávěl sám už někdy ve 25.minutě. Navíc klasický klišé typu pochybovačný kněz, ve kterém vidí někdo něco víc a on sám v sobě to nevidí...no to pardon, mé IQ se během tohoto filmu opravdu slušně zasmálo.

Musicblok (2006) (pořad)

Moderátorská dvojice pitomečků tomuto pořadu jen ubližuje. Kde jsou ty časy sofistikovaného Pavla Anděla či lehce ironického Martina Zellera....

Sejmi je všechny (2007)

Nějak takhle má vypadat akční film. Nějak takhle měly vypadat přestřelky v Maxi Paynovi. Tolik nápadů dohromady se jen tak nevidí. Je tu tolik nápadité akce, že do budoucna rozhodně nebudu váhat si to pustit klidně znova, protože tolik nápadů opravdu pojmout nelze na jednu projekci. Neskutečně tleskám a hřeje mě u srdce, že alespoň někdo umí ještě v dnešní době čistý akční žánr s neskutečně luxusními nápady. Takový mix From Paris with love a Odplaty.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

To si takhle jednou hraju Mass Effect a za mnou běží na Barandově tahle srajda. Naprosto línej natáhnout se po ovladači, odpoutat se od tak skvělé hry a přepnout za mnou tu hrůzu, která za mnou běžela těch 10 minut mi dává plné právo poslat tenhle shit do odpadu!

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Opravdu dlouhou dobu mi to doma leželo, až jsem se jednoho večera odhodlal. Po prvotních rozpacích viz brutální díry ve scénáři, kdy už jsem nevěřil, že z toho bude něco kloudnýho, začne takovej kolotoč, že by z toho nevěřil ani Pavel Poulíček. Byť se jedná o jednohubku, kterou ihned po shlédnutí smažete z disku a rozhodně si ji nejspíš nepustíte už nikdy více, i tak mě tahle dvojka pobavila slušně. Někdo si může myslet něco o infantilitě, jenže já holt nejsem tak upjatej. A nikdy nebudu.

Sága o Biornovi (2011)

No jo, tak to nevěděl, že panbíčkářům se zásadně nepomáhá? :-D

Sejmi eso (2006)

Hodně špatně natočený film, hrající si na něco, čím není. Někdo tady moc koukal na filmy od Dannyho Boylea....