Jatka (2007) odpad!

První pákistánský horor a hned je to pořádnej průser! Já nevim jak vy, ale u hororu se musím bát nebo být minimálně něčím šokován. Zde jsem byl jen šokován neuvěřitelnou imbecilitou příběhu takového a zpracováním. Když vezmu v potaz podmínky, ve kterých se film natáčel, možnosti, herce, scénář a zpracování, stejně mi z toho vyjde odpad. Nezlobte se na mě, ale už jsem za svůj život viděl tolik slasherů "hororů", že tohle mě opravdu může jen vytočit do běla. Nehledě na příšernost střihu, kdy v jednom momentě určitá postava sotva zvedá nad hlavu kouli na řetězu, když v tom v zápětí jiná s tim mává jak na prvního máje. Dobře, dejme tomu, chybička. Jenže...a to myslím JENŽE....banda teenagerů naprostý vocasové, kterejm sem od první chvíle přál chcípnout tou nejpříšernější smrtí. Což je špatně, že jo. Když jsou vám osudy lidí ve filmu u prdele, je to vždy špatně. Jatka jsou prostě shit a mít tyhle prachy...natřu vám prdel.

Noc hrůzy (2011)

Jsem neskutečný fanoušek Fright Night, ale pouze prvního filmu. Druhý je alespoň pro mě už místy značně komický. A nová verze? Jen další vyzobrazení určité doby, ve které se příběh odehrává. Že je to nízká zábava s místo charismatickými herci se dvěma kaličema, který mají nevyřízený účty z minulosti? Jen další variace příběhu takového. Sice pochybuju, že by se Fright Night dočkal v budoucnu ještě někdy remaku či něčeho podobného, ale kdyby přece jen, bude to zase jen další vyzobrazení určitého příběhu v určité době. Pokud nesouhlasíte se současnou verzí, která svým způsobem karikaturovala dnešní společnost (tipnul bych současnýho Vincenta na parodii Chrise Angela), není se čemu divit. A bude to horší.

Nebojte se tmy (2010)

Tak a je to. Definitivní tečka za Quillermem Del patlalem Torem. Tmy jsem se rozhodně bát nezačal. Naopak, po tomhle filmu jsem si zalez pod deku se schovat. Bál jsem se totiž, že mě někdo viděl, jak se dívám na tuhle chujovinu a bude si ze mě dělat venku na pískovišti srandu. Když jsem po deseti minutách vylez z pod deky, byl jsem tak naštvanej, že jsem musel jít ven a rozdupat dětem bábovičky, protože ty parchanti měli dycky lepší formičky než já. Komentář o hovně?? Ano, stejně jako tenhle film.

Alois Nebel (2011)

Rozhodně klóbrc dólu před animací, ale to jsem chtěl jen podotknout na okraj. Co mě zaráží je fakt, že na filmu se pracovalo 5 let. Hmm, makat na filmu takovou dobu a potom mít pocit, že vzniknul za jeden víkend, to asi není dobře ne? Jedna reanimace otočky hlavy že trvala 15 hodin? Už to naprosto vidim. Makání na tomhle snímku byla jedna totální velká kalba, protože animace jedné otočky hlavy prostě 15 hodiny nekreslíte, to mi netvrďte. Celý to působí dojmem pravého holandského ementálu. Dobrá chuť i vůně, ale těch děr.

Kovbojové a vetřelci (2011)

Červeňáku, ty taky dáváš kolikrát vysoký hodnocení totálním kravinám, tak nebuď pokrytec.

Svéráz sovětského hokeje (2009) (TV film)

Pche!!! Tohle není o hokeji. To je o tom, co jsem kdy komu udělal při hře zákeřnýho, hnusnýho a vlastně je to všechno v pohodě, že jsme se při tom chovali mezi sebou jako čůráci! Klasika. Alespoň jsem se ujistil v tom, že rusáci jsou prostě burani.

Apollo 18 (2011)

Nuda. Ale fakt nuda až do prdele tenhle snímek. Ke gradaci děje, dá li se to tak nazvat, zde dochází až někdy kolem 50. minuty. To pardón, ale to je na mě přeci jen trochu moc. Koukat 50 minut na tralalající kosmíky na Měsíci, to fakt né, díky. To jsem si mohl pustit záznam Apolla 17 třeba. Když už se to začalo krápátek rozjíždět, brácha vedle mě na gauči udělal takovéto ospalé chrocht. Takovýto, jak sami sebe přistihnete, že usínáte. No, abych to moc nenatahoval, nechci být totiž nudnější než tento film, nedívejte se na to, pokud čekáte akčnější pojetí. Pokud se chcete 50 minut dívat na to, jak kosmíci poskakujou po Měsíci a pak naserou pár šutráků, tak směle do toho.

Queloune, Le (2008) odpad!

Více než exklusivně blbá hovadina, která začala mým mozkem tak mocně třási, až dostal mořskou nemoc a dvakrát blinkal. Už nikdy, díky.

Magazín Evropské ligy UEFA (2010) (pořad)

Oproti magazínu LM značně ořezaná záležitost. Sice se dozvíte vše potřebné, ale jednotlivé reportáže z utkání jsou probrány příliš rychle, není zde tolik detailů a celé to prostě působí jako levnější ségra ligy mistrů.

Vládce prokletých přání (1997)

Spíše fantasy/komedie/horor, ale džin byl super týpek, který přesně ví co chce a šel si za tim dosti svérázným způsobem. Taky má u mě plus za to, jak sejmul toho nudaře Candymana.