B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film) odpad!

Když jsem onehdy šel na velkou a pak křičel přes dveře od hajzlu na mladou, že tam není papír, a že se asi budu muset utrieť prstikom, to byla teda větší prdel. Příště to nahraju a do týdne ať tu mám film, protože ten bude stejný jako toto. O hovně.

Džuon (2000)

Tak nevim, jestli se ze mě za ty roky stal cynik, či už toho mám tolik nakoukanýho, že mě už nevyděsí každá pitoma. Buď, jak buď, tohle se tedy moc nepovidlo. Značně chaotický děj, nulová gradace a atmoška leda tak do večerníčku. Do toho mňoukající retardek a pár mrtvejch buchet. Mjááu....

Sundo (2009)

Jako bych to už viděl. Čtyřikrát. Final Destination po asijsku, aneb kdopak by se smrti bál, jenže tohle má tak pomalej rozjezd, že už nikdy nebudu nadávat na české dráhy a jejich pomalý vlaky. Bez nápadu, bez gradace, bez atmosféry. Ale můj žánr, takže níž jít nemůžu, ikdyž mě to teda napadlo.

Démoni (1985)

Dobrá komedie :-) banda blbců se nechá nalákat do kina, v jehož útrobách se během představení začnou měnit lidi v démony. Mňo, námět nezní špatně, ovšem celkový výsledek stojí za prdek. Spíše komické pojetí tomu nepřidá, ani ala hrdina, který si ve finále nacvaká cheaty z GTA a spadne mu skrz strop vrtulník :-D paráda.

Nájemní zabijáci (2011)

Ultrapříšernej filtr na kameře mě málem donutil film hned po několika vteřinách vypnout. Zvlášť, když se přidal příbuznej Kočků jako mafióso Polo, to už na mě bylo trošku moc. Další balkánskej "trhák", říkal jsem si. Mno, filtr jsem jakštakš rozsekal svou televizí, jež má prostě dokonalý funkce obrazu a starýho Kočku jsem pak pustil z hlavy, protože jsem začal řešit logický hovadiny, který na vás tu a tam bafnou, takže po přimhouření obou očiček je to za tři shurikeny.

Koko TV (2009) (pořad) odpad!

Miloš Knor je tragéd a tady to dokazuje na plné čáře. Jeho scénky z pořadu Na stojáka dokáže kámoš předvést stokrát líp.

Zrození Planety opic (2011)

Naprosto s čistým svědomím přiznávám, že tento snímek mě dostal daleko víc, než kdejaké "lidské" drama. Hodně se to blíží Potomkům lidí, což je pro mě nejlepší sci-fi drama všech dob a po nich jsem čekal celkem dlouho, než se mnou zase něco tak pohne. Dočkal jsem se. Dnes jsem se konečně dočkal a zrovna filmu, do kterého bych to byl nikdy neřekl. Caesarovo tápání, čím vlastně je, jestli člověkem, či zvířetem je tak brilantně podané, že prostě ve finále lidem nefandíte. Ano, je to napsané a podané tak, že opicím se vyloženě nabízí fandit (drsní lovci šimpanzů v pralese, parchanti v korporaci, idiot v útulku pro "nepřizpůsobivé" opice či soused šmejd, kterého mimochodem výborně ztvárnil David Hewlett, který už byl konečně dodán do obsazení). Ale proč ne že jo, když si to lidi prostě zasloužej! Nojo, Canakja opět nezklamal :-D "intelekt" se projevil.

The Cottage (2008)

Neskutečně luxusní splácanina nejrůznějších žánrů a filmů dohromady, včetně jedné legendární scény z Predátora. Co na tom, že je to takový hororovokrimithrillerový slepenec všehochuti, když to dokonale funguje.

Můj nápadník je vrah (1995)

Mno. Na tenhle kousek Brandona mě upozornil mladší brácha. Nemůžu říct, že bych nežasl nad Priestleym, jak si roli zabijáka užívá. Ale zároveň jsem žasl nad stupiditou a unylostí scénáře, který nabídne v samém závěru takový What The Fuck, že mi prdla guma od spoďárů a ty vystřelili přes celou místnost. Místo toho, aby se s určitým člověkem domluvil a sejmuli hlavního bose, který měl celej film jenom jednu gorilu (další wtf), zabije dotyčnýho a pak uplně hladce bose i gorilu. No, po týhle scéně jsem vážně uvažoval o odpadu, ale nakonec jsem se přenesl i přes tuhle blbost a dva šurikeny ze svýho glocku pro tenhle film vystřelil.

Zelený sršeň (2011)

Kam se hrabe Iron Man?? Cintale, ty mě vážně bavíš.