Vertical Limit (2000)

Pche, takovej Vašek po Dračím zubu by neměl problém. Ještě by vyzvedl tatínka z polepšovny a bylo by.

Casino Royale (2006)

Jako obyčejná kriminálka možná.Ale tohle není bond!!! Kdyby v tom hrál Cliwe Owen,byl by to ucházející trhriller.Ale tohle není Bond!!!Kde jsou všechny ty vychytávky,co dělali Bonda Bondem???V prdeli.....Ani tak uhrančivý už není a upřímně řečeno sem měl pocit,že je spíš na chlapečky.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Už dlouho jsem neviděl film, který by mě tak příšerně vytáčel od první minuty projekce. Hrozné, příšerné, děsné!!! Ubohá vyblitina, kterou si ti dva kreténi podepsali rozsudek filmařské smrti.

Lovci lvů (1996)

Viděl jsem to, když to bylo uplně nový. To mi bylo 13. Pár let jsem se potom v zoo vyhýbal lvům a to nekecám.

Karate Kid (1984)

Bylo mi 8,když jsem na tom byl v kině a pamatuju si,že jsem tenkrát na tom byl 2x za sebou.Pěkný film pro děti o touze nakopat větší a silnější do prdele.Vřele doporučuji všem šikanovaným.

Rallye smrti (2008)

Celej Anderson. Duchaprázdnější a naivnější snímek sem poslední dobou neviděl. Záběry jak je ředitelka pozoruje a poslouchá a pak tam ušijou boudu jak pro maxipsa fíka. No, paráda. Ale musí se nechat, že po vizuální stránce je film více než v pohodě a akční scény nadupaný, jak zelí v sudu. Měl jsem možnost shlídnout i filmovou předlohu s Carradinem a Stallonem, kde se závody odehrávají po celé americe. Kdyby jsme tomu tak chtěli i u tohoto dílka, musel by to produkovat Spielberg a za režií by nebyl nikdo jiný než....no samozřejmě, že Justin Lin.

Pobřežní hlídka (1989) (seriál)

Radyo, Gemini, Tom Hardy...jo jo hlavně, že už tenkrát uměli zpomalit film :-)) Jinak pamatuju si to dobře, že Michael Newman byl v seriálu pravý záchranář neherec??

Šokující Asie 1 (1976)

Twl popisek dokumentární/horor :-DDD to si děláte prdel už ne??

Třinácté patro (1999)

Koukám,že tři prdele z vás tady furt mele něco o matrixu.......malomyšlenkářští ubožáci.

Hory mají oči (2006)

Cože?? Co totok jako bylo? Jediné, co jsem při tomto filmu cítil byly něčí nohy v kině. O nějaké hrůze, či napětí nemůže být řeč. Dejte mi někdo 10 000 000 kč a natočím vám takovou řežbu, že se z toho budete ještě roky ze spaní pomočovat. Tohle bylo opravdu velice,velice trapné a ubohé. Horory jdou do hazlu!