M*A*S*H (1972) (seriál)

Při sledování posledního dílu ukanula nejediná slza.

Zvíře (1977)

Tahle věc nemá jedinou chybičku. Zajímavost: Ta restaurace,či kavárna, jak chcete, kam chodí sedávat Michel Gocher a jeho impresário, je ta samá,jako v Prohnilích,kam se vypečená dvojice policistů chodí najíst.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

No tak nevim, mám z toho jaxi rozporuplné pocity. Strašně sem se těšil a to byla asi chyba. Moc sem tomu nerozuměl,prže anglicky umím jen lehce,ale to hlavní sem pochytil.Nepochybně to chce dabing, jenž doufejme bude co nevidět. Jen aby byli stejní dabéři,v to se modlím nejvíc.PS: Scénka s psacím strojem mě totálně rozmlátila :-))) Hodnocení se však ještě pozdržím,opravdu jsem na vážkách.KOMENT PO TITLÍCH DVOU DÍLŮ: Ano,slovní obraty stále brilantní, s přichozím dabingem jdu ještě o stupen výše,předem upozornuji.KOMENT PO TITLÍCH 3.DÍLU: Poslední díl je jednoznačně ve starých kolejích série Red Dwarf a ať si kdo chce, co chce říká a všichni škarohlídové at táhnou do prdele......jsou zpět a doufám,že na delší dobu,prže tohle prostě jako konec neberu a návrat na Zem rozhodně ne!Takže jedna za Listera,jedna za Rimmera,jedna za Kocoura a jedna za Kryťáka.Takže další díly a fofrem vole nebo mi selže pistole :-))) LIDI!!!!!!!! YOUTUBE.CZ.....ALTERNATIVNÍ KONEC K 8. SÉRII,KTERÝ NEBYL NIKDY A NIKDE ODVISÍLÁN.........TÍM SE VYSVĚTLUJE VŠE!!!!!!!

96 hodin (2008)

Tvůrci Kurýra by se měli pozastavit a vzít si příklad z tohoto díla! A vy hvězdičky namistrovaný z Premiere, co jste tomu dali 2 hvězdy.............jste směšní!!!!!!

Nová noční můra (1994)

Rozhodně lepší end, než co si dovolila natočit na kráva!!!

Kronika mutantů (2008)

Ano tak dá se říct,že souhlasím s každým níže uvedeným komentářem.Chápu,že se tvůrci snažili udělat jaxi nekonvenční film ve stylu stará doba v novém kabátě,ale jak již někdo zmínil 23.století a oni používaj létající stroje na uhlí??? a zároveň supermoderní brokádu na fosfor. Tenhle film by měl mít takových 35% a ani o chloupek víc. A když Ron Perlman prohlásil,že si díky Hellboyovi může role vybírat, měl si kokot nejdřív k tomudle dílku přečíst scénář. Mimochodem ty části,kdy se snaží dramaticky promlouvat k Johnu Malkovichovi jsou trapný až to bolí.

Válka Roseových (1989)

Hvězdička za pár dobrých fórů viz du pochcat rybu,ale jinak je to blábol všech blábolů.Jak máte mít objektivní pohled na film a nestranně sledovat jejich naschvály,když je jedna postava pohodový,milující manžel a druhá neurotická, vymaštěná kráva, která když něco provede jemu, přesahuje to veškerou únosnou míru. Asi tak v půlce filmu bych ji zabil a to bych musel ještě dostat medaili. Jako přejet někomu nechtěně kočku a vědomě zabít psa a ještě mu z toho udělat guláš....tak to je na mě trochu moc a scénáristu bych natáhnul na pranýř a veřejně bych ho umlátil k smrti. De Vitto, Douglas ani Turnerová už to nijak výrazně nezachránili.Skoro odpad!!!

Hvězdná brána: Návrat (2008)

No tak dejme tomu, tohle už tak nějak pro mě připadá koukatelný. Že to je ale prostě jen dlouhýý díl je více než jasné. No jo no, R.I.P. STARGATE SG-1 THANKS FOR ALL!!!

Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)

Vesmírné efekty na úrovni, ale co je naprosto jasné, že i 5.A měla povedenější kulisy na svých školních besídkách, než poslední dobou celý projekt stargate! A co si budeme namlouvat, finální zúčtování s oriema bylo celkem směšný, a už mě místy docela udivovalo, k čemu se to svezlo. Stargate měl končit 7.řadou, kdy nakopali do prdele toho slizkýho hada Anubise, jenže oni to hold tvůrci museli vyždímat úplně do sucha. Milionkrát ohraný témata na stejný brdo, špatný kulisy, ale také parádní vesmírné řežby. No řekněte sami, když nakopali prdel Anubisovi zbraní Antiků v Antarktidě, tomu říkám zábava, ale když finální souboj s Orisai je vlastně zábavová fackovaná dvou holek, co jsou ale energie, a ty, když se do sebe pustí, tak pak pár vteřin hrozně blikaj a hřmí a pak asi dostaly obě orgasmus a najednou zmizely a už je nikdy nikdo neviděl. A to jak tam vůbec nikde nejsou pořádný stráže, archu si přinesou až k Orisai do obýváku, no ty vole, tak to mě ho teda vyndej.

Karanténa (2008) odpad!

KOUKNĚTE SE NA REC!!!!!!!!TOHLE JE KOPÍRKA!!!!! Tohle jen prostě podtrhuje, jaký jsou američani ubožáci. Už nevědí kudy kam, tak se neustále točí remaky, vymýšlí se další a další pokračování, a když už sou fakt zoufalí, tak se nebojí vykrádat!!! Prostě hovada hadr!!! V dnešní době, už si sakra rozmyslíte, jít na něco do kina. Proč bych měl sakra vyhazovat dalších 120,- za film, který jsem už viděl? Hrál tam a točil to někdo jiný, ale co jako???!!! REC je bravurní, tak proč bych asi kurva vyhazoval peníze za hUSA remake???!!! Né, né, v dnešní době na americké filmy už do kina rozhodně nechodím. A ať si filmaři brečí, že se tahaj filmy z netu ,že už nikdo nechodí do kin......proč bysme tam asi chodili kurva, když se točí takový vykrádačky???!!!!!