Pátek třináctého 8 (1989) odpad!

Tahle série měla končit 4.dílem, který byl svým způsobem skvělý. Tudíž si dovoluji nesouhlasit s Pomem :-) Ale každýmu se nemůže líbit vše, že? K tomuto patladílu se snad raději vyjadřovat nebudu, protože by mi mohlo opět uklouznout pár sprostých slov. A protože se tohoto hnusného návyku snažím kurva zbavit, tak velice krátce. Je to kombinace Dobrodružství Poseidonu, Lodi duchů a trochu toho Pátku třináctého. Děs a hrůza!

Ptáci (1963)

Pamatuju se, že když sem to viděl jako harant, tak sem byl připosranej strachy. Když sem to ale viděl nedávno cca 3 roky zpět, neskutečně sem se nudi.

Samuraj (2003)

Na můj vkus příšerně natahovaná záležitost a ten tanec na konci je tam zcela navíc 70%.

Letohrátky (1990) (seriál)

Pamatuju si,že jsem v určitém věku musel mít doma model Drakouše stůj co stůj!

Star Trek (2009)

Ne, že by byl pro mě tento film ňejakým extra sci-fi zážitkem, ale vizuálně, na což jsem úchyl, je film velice příjemný. Dějová linka mírně kolísá, ale drží se. Herci dobří, scénář nápaditý a padouch obstojný, leč ne plňe využitý. Kdo film u mě vytáhl z trojkového hodnocení, je Simon Pegg. Tohoto řízka prostě žeru:-) Je tam sice patosu a klišé od prvních minut tolik, že byste s nimi nakrmili Afriku, ale v tomto, stejně jako v případě obou Transformers, je to zcela na místě a v pořádku. Hovgh!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Zatím jsem viděl 10 minut s českým dabingem a chtělo se mi z něj blít!!!!! Jděte do hajzlu, když nemáte na to udělat důstojný dabing, za který byste se nemuseli stydět! Dnes 18.11.09 shlídnuto v originále. No a můžu říct, že to bylo krapet přepísknuté, finále už vyzní v niveč pro neustálou akci a ten Devastator byl nějakej trapnej :-((

Přešlapy (2009) (seriál) odpad!

Nejsem takový odborník přes Šest v tom jako Tosim, protože sem jednouduše ten seriál neviděl. Nemůžete taky čumět na všechno naráz že jo.Takže vlastně díky této milé blbince si rozhodně 6vTom :-) shlídnu. ¨ V této české variaci vidíme místy rozpačité výkony, protože Filipa Blažka a další tváře jsme všichni viděli už podávat lepší výkony.Jenže to nemůžeme zas tak moc přisuzovat hercům samotným,ale také novodobému seriálovému masokombinátu ve stylu...."dělej, za pět minut zvoní...".

District 9 (2009)

To, že tady najdu 1,2 hvězdy, to mi bylo jasný, ale odpad..... Nicméně je fakt, že je tu spousta blbostí.20 let nefunkční lod levitující nad městem....no a co ji teda drží ve vzduchu??? Navíc by se tam cpali všechny možný vlády světa, aby zkoumali technologie, jež našlli na palubě. Hlavně kobylky, že. Tedy Američani myslím. Dva dny ukradený mobil, který není stále vypnutý a funguje vesele dál. No je tam spousta nesmyslů, takže za 3.

Pátek třináctého 4 (1984)

Tak tady je až moc vidět, jak je vše naaranžované a nějak to nevyplývá z přirozeného děje filmu. Ale bavil sem se zatim nejlíp.70%

Pátek třináctého 3 (1982)

Zatím je to přesně jako v nočních můrách, liché díly jsou podstatně lepší.