tomeek

tomeek

okres Praha
animuju, kreslím a mudruju :)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 2.5.2020  23:06

2020: Druhé shlédnutí a tentokrát ve 3D, zvedám o hvězdičku, protože to byla pecka jako prase! 💪

• 30.4.2020  13:15

Z té pohádky si pamatuju jenom tu ovčí hlavu a mírné trauma z dětství.

• 18.4.2020  11:34
    Gentlemani (2019)

Guy jede bomby! Po několika minutách, kdy jsem pochopil styl vyprávění jsem si to užíval jak dlouho nic :) Fantastický Hugh Grant! 4,5*

• 26.2.2020  18:44

Uffff, prej komedie! Takový rollecoaster jsem dlouho neviděl a nikdo mě nevaroval. 3,5*

• 20.10.2019  00:18

Naprosto zbytečný dovětek pro všechny, kteří si nebyli schopní sami domyslet, co se s Jessem po konci seriálu stalo. Za mě teda absolutně bez překvapení, ale s několika hezkýma momentama. 3*

• 27.8.2019  23:46

Nedává to moc smysl ale řezničina strašná + epický autofiniš. 3,5*

• 4.8.2019  12:02

Nečekal jsem vůbec nic a dost dobře jsem se bavil! Za mě překvápko!

• 1.7.2019  20:43

Tak to mě rozsekalo.

• 15.4.2019  12:33
    Naše planeta (TV seriál) (2019)

U většiny epizod nechápete ty záběry. Prostě absolutní špička dokumentaristky o přírodě. Doporučuju poslední díl "Behind the scenes.. dva roky v maringotce kvůli záběru lva? RESPEKT

• 27.3.2019  00:55
    Maniak (TV seriál) (2018)

WTF. Tak trochu jsem od toho čekal víc, ale takový emocionální kolotoč jsem nečekal vůbec. Úžasná hudba, mindfuck jak prase, ale celková pointa mohla být výrazně lepší.

• 22.3.2019  21:45

Cože?

• 21.3.2019  09:20
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Jsou tam epizody i slabší, ale jako celek je to neskutečná pecka!

• 19.3.2019  13:09
    MOST! (TV seriál) (2019)

Uplně vynikající obsazení, maximální uvěřitelnost všeho. Jenom postupně klesá ta smrtící sada hlášek prvních tří epizod, jakoby se od čtyřky ujal seriálu jiný scénárista.. Jinak super!

• 15.1.2019  12:11

Vizuální monstrozita, která potřebuje víc shlédnutí, protože napoprvé to nemáte šanci pobrat. Příběh super, dobré gagy. Absolutní spokojenost.

• 15.1.2019  12:08
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Hodně mě mrzí, jak se z komediálního seriálu o policajtech stal postupně seriál o vztazích na pozadí policejní stanice.

• 4.1.2019  17:15

Ještě neuběhl ani rok od návštěvy kina a na film jsem si ani nevzpomněl. Megalitická efektní prázdná jednohubka. 3,5*

• 2.1.2019  15:33

V podstatě chybí nějaká dějová linka, který by celý děj pospojovala, takto akorát sledujeme jakýsi sled vzpomínek bez nějakého vypravěčského oblouku, který by epizodky uzavíral nebo vysvětloval. Rozpačitý dojem, ale krásná kamera a místy krásná atmosféra. 3*

• 18.12.2018  10:35

V momentě, kdy jsem měl pocit, že se konečně něco děje, tak to skončilo. Co to je za stavbu děje? Vrchol filmu scéna s němým sedlákem? Asi. Nepochopil jsem. Celý film působí jako předehra nějakému urputnému finále. 2,5*

• 3.11.2018  23:32

Na první dobrou absolutní spokojenost!

• 3.11.2018  19:18

Já nějak nevím :/

• 16.10.2018  15:18

Luxusní technická stránka a skvělá animace, dokonce i humor není uplně jednoduchý jen pro děti. Za mě plný počet už jen pro to, že to nebylo levné 3Dčko.

• 19.9.2018  23:01
    Narcos (TV seriál) (2015)

Série o Escobarovi naprosto skvělé. Wagner Moura je chvilkama až strašidelný. 4,5*

• 18.9.2018  09:34

Zajímavé sci-fi, poměrně zbytečně naroubované na svět Blade Runnera. S odstupem času mám dojem, že kdyby se vynechalo jakékoliv pojítko s původním filmem a jednalo se o "nové" postavy, dopadlo by to naprosto stejně. I tak ale pořád nadstandard.

• 13.9.2018  21:19

Tak laciné greenscreeny jsem neviděl ani nepamatuju, ale celkově velryba výborná, příběh zajímavý, jenom je to dlouhé jak dědečkova šála strejčka Váni a bůhvíjak pamětihodné to bohužel není. 3*

• 13.9.2018  21:17
    Tvář vody (2017)

Až na ty docela explicitní sexuální momenty docela fajn rodinná podívaná a nádherná 50's výprava. 3,5*

• 9.9.2018  16:05
    Deadpool 2 (2018)

Pravděpodobně nejdražší camea ever :D Jenom nerozumím, proč tam Reynolds za každou cenu cpe ty sexuální úchylárny (blowjob Colossovi?) Nemám pocit, že v komiksu je Deadpool nadržený bisexuál.

• 9.9.2018  16:03
    Jan Palach (2018)

Až na několik scén, jejichž smysl mi unikl, má film parádní atmosféru. Snad poprvé za EVER má český film hudbu, která stimuluje a funguje jako vypravěcí prvek. Scéna s příjezdem tanků byla asi to nejsilnější, co jsem kdy v českém filmu viděl. Konec bohužel nějak přichází ve zvláštní moment, protože buď jste ho čekali dřív, nebo trochu později - jako když se špatně vzbudíte. Prostě to k němu málo vygradovalo, protože předposlední čtvrtina filmu silně zpomalí, až skoro nervózně čekáte, kdy už se zas něco bude dít. Skvěle zahráno, vynikající maskérna a výprava a ta titulková skladba mě mrazila až v mozku. I tak je ale malátný prostředek důvod pro "jen" 3,5*.

• 3.9.2018  15:51
    Noční hra (2018)

Žánrově se to přeléva z thrilleru do komedie, zábavná jízda bez zbytečně debilních scén, jenom ten soundtrack je TOTÁLNĚ MIMO. Měl jsem pocit, že sleduju Trona nebo Blade Runnera. Herci super včetně "camea" na závěr (Go Dexter!). Možná trochu překombinované, ale bavil jsem se. 3,5*

• 3.9.2018  15:49
    Máš ji! (2018)

Výborná naprosto nenucená věc, která si na nic nehraje. Takový ten feel good film :) Sranda. 4,5*

• 23.8.2018  11:53
    Rozčarování (TV seriál) (2018)

Absolutní souhlas s "Zijutady". Po dvou dílech marně dumám, proč sledovat třetí. Zasmál jsem se za ty dva díly jenom jedinkrát, když sova narazila do zvonu(!). Nevím, jestli se to nějak rozjede, ale, ač jiný žánr, Final Space je jiná liga hned od první epizody. Nesympatické postavy, humor jako z posledních řad Simpsonů (slabý) a celkový design postav je podivný. Zapp Branigan (Futurama) byl sice idiot, ale milovali jste ho, tady je idiotů požehnaně, ale serou vás. Nerozumím tomu vysokému hodnocení, naprostá vysílací vata. Pokud ale žijete pro fantasy, možná tomu dejte šanci a uvidíte sami. 1,5* Lepší alternativa: cokoliv.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58