tomeek

tomeek

okres Praha
animuju, kreslím a mudruju :)

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 43 57
    • 15.1.2019  12:11

Vizuální monstrozita, která potřebuje víc shlédnutí, protože napoprvé to nemáte šanci pobrat. Příběh super, dobré gagy. Absolutní spokojenost.

• 15.1.2019  12:08
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Hodně mě mrzí, jak se z komediálního seriálu o policajtech stal postupně seriál o vztazích na pozadí policejní stanice.

• 4.1.2019  17:15

Ještě neuběhl ani rok od návštěvy kina a na film jsem si ani nevzpomněl. Megalitická efektní prázdná jednohubka. 3,5*

• 2.1.2019  15:33

V podstatě chybí nějaká dějová linka, který by celý děj pospojovala, takto akorát sledujeme jakýsi sled vzpomínek bez nějakého vypravěčského oblouku, který by epizodky uzavíral nebo vysvětloval. Rozpačitý dojem, ale krásná kamera a místy krásná atmosféra. 3*

• 18.12.2018  10:35

V momentě, kdy jsem měl pocit, že se konečně něco děje, tak to skončilo. Co to je za stavbu děje? Vrchol filmu scéna s němým sedlákem? Asi. Nepochopil jsem. Celý film působí jako předehra nějakému urputnému finále. 2,5*

• 3.11.2018  23:32

Na první dobrou absolutní spokojenost!

• 3.11.2018  19:18

Já nějak nevím :/

• 16.10.2018  15:18

Luxusní technická stránka a skvělá animace, dokonce i humor není uplně jednoduchý jen pro děti. Za mě plný počet už jen pro to, že to nebylo levné 3Dčko.

• 19.9.2018  23:01
    Narcos (TV seriál) (2015)

Série o Escobarovi naprosto skvělé. Wagner Moura je chvilkama až strašidelný. 4,5*

• 18.9.2018  09:34

Zajímavé sci-fi, poměrně zbytečně naroubované na svět Blade Runnera. S odstupem času mám dojem, že kdyby se vynechalo jakékoliv pojítko s původním filmem a jednalo se o "nové" postavy, dopadlo by to naprosto stejně. I tak ale pořád nadstandard.

• 13.9.2018  21:19

Tak laciné greenscreeny jsem neviděl ani nepamatuju, ale celkově velryba výborná, příběh zajímavý, jenom je to dlouhé jak dědečkova šála strejčka Váni a bůhvíjak pamětihodné to bohužel není. 3*

• 13.9.2018  21:17
    Tvář vody (2017)

Až na ty docela explicitní sexuální momenty docela fajn rodinná podívaná a nádherná 50's výprava. 3,5*

• 9.9.2018  16:05
    Deadpool 2 (2018)

Pravděpodobně nejdražší camea ever :D Jenom nerozumím, proč tam Reynolds za každou cenu cpe ty sexuální úchylárny (blowjob Colossovi?) Nemám pocit, že v komiksu je Deadpool nadržený bisexuál.

• 9.9.2018  16:03
    Jan Palach (2018)

Až na několik scén, jejichž smysl mi unikl, má film parádní atmosféru. Snad poprvé za EVER má český film hudbu, která stimuluje a funguje jako vypravěcí prvek. Scéna s příjezdem tanků byla asi to nejsilnější, co jsem kdy v českém filmu viděl. Konec bohužel nějak přichází ve zvláštní moment, protože buď jste ho čekali dřív, nebo trochu později - jako když se špatně vzbudíte. Prostě to k němu málo vygradovalo, protože předposlední čtvrtina filmu silně zpomalí, až skoro nervózně čekáte, kdy už se zas něco bude dít. Skvěle zahráno, vynikající maskérna a výprava a ta titulková skladba mě mrazila až v mozku. I tak je ale malátný prostředek důvod pro "jen" 3,5*.

• 3.9.2018  15:51
    Noční hra (2018)

Žánrově se to přeléva z thrilleru do komedie, zábavná jízda bez zbytečně debilních scén, jenom ten soundtrack je TOTÁLNĚ MIMO. Měl jsem pocit, že sleduju Trona nebo Blade Runnera. Herci super včetně "camea" na závěr (Go Dexter!). Možná trochu překombinované, ale bavil jsem se. 3,5*

• 3.9.2018  15:49
    Máš ji! (2018)

Výborná naprosto nenucená věc, která si na nic nehraje. Takový ten feel good film :) Sranda. 4,5*

• 23.8.2018  11:53
    Disenchantment (TV seriál) (2018)

Absolutní souhlas s "Zijutady". Po dvou dílech marně dumám, proč sledovat třetí. Zasmál jsem se za ty dva díly jenom jedinkrát, když sova narazila do zvonu(!). Nevím, jestli se to nějak rozjede, ale, ač jiný žánr, Final Space je jiná liga hned od první epizody. Nesympatické postavy, humor jako z posledních řad Simpsonů (slabý) a celkový design postav je podivný. Zapp Branigan (Futurama) byl sice idiot, ale milovali jste ho, tady je idiotů požehnaně, ale serou vás. Nerozumím tomu vysokému hodnocení, naprostá vysílací vata. Pokud ale žijete pro fantasy, možná tomu dejte šanci a uvidíte sami. 1,5* Lepší alternativa: cokoliv.

• 19.8.2018  22:01

Nechápu to hodnocení tady. Akční jízda od začátku do konce plná dinosaurů a chutné akce. Atmosféra parádní. Naprostá spokojenost. 5*

• 30.7.2018  12:19
    Final Space (TV seriál) (2018)

Až na ty chvílemi zbytečné dialogy, kdy hrdina komentuje cokoliv, tak musím říct, že jsem nebyl absolutně připravený na to, co přijde. Epičnost v rozměrech o jakých se Rickovi a Mortymu ani nezdálo a jistota přežití postav asi jako u Hry o trůny. Za mě super, ale jak říkám, ubrat rádoby hlášek a je to jasná 5*hvězda. Skvělá hudba.

• 25.6.2018  12:43
    Annihilation (2018)

Nečetl jsem knihu, ale jako samo za sebe je to solidně fungující mindfuck akce. Natálce to věříte, efekty perfektní, většina postav je napsaná tak, že vás ani nasrat nestihne a scénu s medvědem jsem moc rád, že jsem sledoval dostatečně před spaním. Jediná věc, která mi neseděla, byl Oscar Isaac, který prostě nemá ksicht na to, abyste mu fandili, ale chápu, že je to "dvorní herec". Vůbec nevím, proč mám srovnávat Arrival a Ex Machinu s Anihilací. Jsou to úplně jiné filmy. Nebo potřebujete, abyste měli delší komentář, lidi? 4 jak když střelím a ten závěr v majáku je chorý. Po dlouhé době film, o kterém jsem musel po skončení přemýšlet.

• 25.6.2018  12:30

Výborné efekty, zábava bez problémů, jenom moc neřešte určité logické faily. Rock jede kvalitní kino, u kterého nemá cenu čekat nějaké intelektuální přesahy. Prostě film s obludama and that's the way I like it, aha aha. 4*

• 25.4.2018  20:55

Velice kvalitní dobrodrůžo!

• 2.4.2018  01:16
    Coco (2017)

Já nějak nevím. Sice je to technicky krásné, děj je fajn a zápletka taky, ale je to ten typ filmu, co nemusíte vidět znovu. Angličtina je tu cizí, spíš bych čekal španělštinu a babička s dcerou jako jediné vypadají jako indiánky (ta hranatá hlava asi není dědičná). Po 'V hlavě' spíš "jenom" další výplň čekání na Úžasňákovy 2... 3.5*

• 11.3.2018  22:53

Překvapivě mega zábavné, včetně výborného zpracování.

• 20.12.2017  13:21

Nervák jako prase s brutálním kontrastem "rutinního" dne v práci politika vs mega dopad na východní vesničku.

• 5.12.2017  11:39
    Dunkerk (2017)

Druhý den po filmu jsem na internetu zjistil, že Dunkirk má soundtrack! Škoda, že ho v IMAXu nebylo slyšet, protože to 100 minut DUNÍ. Jinak napětí funguje, postavám fandíte, opět skvěle natočeno. A konečně se ve filmu zbytečně nekecá! 4,5*

• 2.10.2017  09:11

Přátelé průkopníci. Když někde na planetě, kde lidstvo nikdy nebylo, objevím něco, co vypadá jako kokon, syčí to a hýbe se to, nelezte k tomu kurva! Je vám pět a chcete si to strčit do pusy?? Opravdu nevím, co si o tom myslet. Samotný xenomorph má tak málo prostoru, že vlastně nevíte, proč to má v názvu ALIEN, postavy jsou vám uplně ukradené - jak píše Milan25; ani na konci filmu pořád nevíte, jak se kdo vlastně jmenuje a hlavně netuším, ve které střižně zmizela scéna s klíčovým zvratem, který se nikdo neobtěžoval vysvětlit. Ridley se tak moc snaží napravit reputaci, že mu úplně uniká absence jakéhokoliv hlubšího děje, kromě epizodní momentky celého Covenantu. Závěr poměrně dobrý, ale těch pádů na kluzké podlaze bylo myslím až moc. 3*

• 2.10.2017  09:02
    Auta 3 (2017)

Moc hezky řečeno, DaViD´82. Vizuálně, když není vidět očička a používají se celky, nedokážu rozeznat realitu od CG. Tak moc dobré je to. Krajiny, pobřeží a vůbec celá sekvence s kamionem - to se nechce věřit, že to není opravdové. Ale jinak nic extra. Pořád čekám na něco víc. 3,5*

• 2.10.2017  08:59

Nevím, jestli to bylo nedostatkem spánku nebo čím, ale dlouho mě tak animák nebavil. Výborná stylizace, zábavná výtvarná stránka, skvělá gumová animace a velice kreativní práce s používáním různých stylů a flashbacků. Neznám předlohu, ale ten film je skvělý :D

• 2.10.2017  08:57
    The Circle (2017)

Šmarjá, takový potenciál. Ano, Emma, ano Tom, ale jedna z nejdůležitějších postav (Boyega) je totálně upozaděná, nedostává žádný prostor, kromě jedné jakési vyhrocené reakce a finále přichází v momentu, kdy ho myslím nečekali ani sami herci. To má být gradace děje?

<< předchozí 1 2 3 4 15 29 43 57