• Krátkometrážní

Andrew - člen naší rodiny (1999)

Konec je fakt taková knedla v krku, že to fakt nejde, ale jinak je to velice zajímavý příběh...

Gertie the Dinosaur (1914)

Úžasně naanimovaný filmeček, který původně sloužil jako předváděčka se živým člověkem. Drezůra kresleného brontosaura z roku 1914!

Broken Down Film (1985)

Skvělý filmeček, který pracuje a krásně používá kazy a vady filmového pásu ve svůj prospěch a k záchraně lepé děvy :)

Jumping (1984)

Šílená vize o skákání. Pokud jste někdy chtěli umět skákat vysoko, tady uvidíte, že to není až taková sranda, ale chce to opravdu pevné nervy a hlavně nulovou závrať!

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

5*. NELZE jinak! Mnohem propracovanější mimika postaviček, oproti předchozím dvěma mnohem líp vypadající lidé, skvělý příběh, dokonalé animační vtipy (Woodyho běh), úžasná akční úvodní sekvence, Kenova módní přehlídka, "El Buzzo" a HLAVNĚ!!! Pan Brambůrek a jeho náhradní těla!!! Málem jsem umřel! :D Příběh potemněl, scéna na šrotišti je asi to nejnapínavější a nejsilnější, co jsem kdy v animáku viděl a konec je opět totální útok na city :) S kým to nehne, ten má srdce z kamene! Dokonalý film, opravdu nejde jinak. Toy Story 3 je možná nejlepším dílem celé řady. Tleskám! :)