• Krátkometrážní

Pleasantville: Městečko zázraků (1998)

Skvělý nápad a námět, výborné retro zpracování i herci. Krásný příběh o porušení nudného stereotypu amerického snu servírovaného sitcomy 50. let v USA. Silné 4,5*! No co, skoro 5! :)

Ještě blbější (1997) odpad!

Naprosto trapné zneužití názvu distributorem!

Blbý a blbější (1994)

Klasika, která by dneska naprosto propadla, ale Jimův gumový ksicht neztrácí vtip ani po téměř dvaceti (!!!) letech! A nemám rád, když se těším na kultovní hlášku a "nový a lepší" dabing přinese jinou, absolutně nevtipnou hovadinu. "Jsou to profíci!"

Griffinovi - Griffinovi vrací úder (2010) (epizoda)

Další vyvedená starwars parodie. Pro ty znás, kteří ale neznají SW pozpátku je to jenom FG posazený do SW :))) A jak píše Vakomlok, kam se hrabou filmy Futuramy. Tohle má aspoň dějovou linku :)

Show Catherine Tateové (2004) (seriál)

Šíleně dobrá a přesvědčivá baba! Nejradši mám krávu z kanclu a nesrozumitelnou mládež :D

Mrňousci (2006) (seriál)

Chválím hlavně nápad!!! Závodní epizoda Berušky vs. hejno much je podle mě nejlepší honička v kraťasu, co jsem kdy viděl. Ty nízké průlety trávníkem - kam se hrabe Star Wars: Epizoda 1!

Yes Man (2008)

Scéna se sebevrahem stejně vede :)

Loose Change 2nd Edition (2006)

Nevím, kolik pravdy tu je a co je schválně vyvozené tak, jak si autor přál, aby bylo chápáno, ale působí to tak silně, že se klidně a bez ostychu přikloním k jeho verzi. Nikdo mi totiž naopak neukazuje, jak to NEBYLO. Bin Ládin je loutka a basta, jinak mi nikdo netvrďte při všech těch Delta Force a Rangers, že ho prostě "nejde najít". Výmluvy. Chci se dožít dne, kdy vyjde pravda najevo, fakt.

Kurýr 3 (2008)

Je to bohužel čím dál slabší. Jason je sice boží, ale to nestačí, aby to přebilo nelogické situace - viz scéna, kdy do auta naskočí nový chlapík a ujíždí, zatímco ječící kráva křičí "Zastav, zastav!", než by zatáhla za ruční brzdu. Jason měl aspoň trochu času předvést svůj um na kole :)