Vlk z Wall Street (2013)

Zbytočne natiahnuté. Polky ma ešte teraz bolia z toľkého sedenia. Tri a trištvrte hviezdy!

Wolverine (2013)

Je mi z toho nagrc, že ho takto na záver zmrzačili. Moja obľúbená komixová postavička je zničená :(

Arrow (2012) (seriál)

Len sa mi to zdá, alebo ma hlavný hrdina namaľované oči?...myslím riadne ženské linky, alebo čo to majú. Buzna s lukom v zelenej košieľke ( ktorej strih vôbec nebol ukradnutý z jednej nemenovanej počítačovej hry) naháňa padúchov mesta. Dáka zvláštna kombinácia Robina Hooda, Batmana a Big Gay Ala zo Southparku. Nič extra, ale na zahnanie nudy stačí. Tak dívam 3 hviezdy.

Dredd (2012)

Hmm tak to už áno. Veľmi slušný akčný film. Dosahuje úroveň klasík z 80 a 90 rokov. Tak si predstavuje akčnú zábavu na úrovni. Je to proste hold starým akčným klasikám. Kam sa hrabe Expendables.

Hněv Titánů (2012)

trochu lepšie ako jednotka...tak na 3 a pol hviezdičky....pevne som veril, že tu príde na scénu i bájna sova...a zas ju len ukázali ako zbierkový predmet v múzeu podivných božských predmetov

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Po druhom zhliadnutí tohto filmu ( dva dni po kompletnom Pánovi prsteňov ) mením hodnotenie. Zrazu mi to prišlo strašne slabé.

Hon (2012)

Kam sa hrabe Holywood. Scenar, herci, atmosfera.....vsetko bezchybne. Prial by som si aby stredoeuropsky film mal aspom 20 percent kvality zo severskych. Zial toho dna sa nikdy nedozijem.

Nespoutaný Django (2012)

Prvá polka super. Druha ma miestami vážne nudila. 3 hviezdy si zaslúži, no pre Waltza o hviezdu naviac dávam.

Newsroom (2012) (seriál)

Nenechajte sa odradiť vyslovene príšerným introm so strašnou hudbou a "predstavením" hercov na úrovni úvodných zneliek z 90 rokov. Samotný seriál je naozaj skvelý a zaslúži si plných 5 hviezdičiek.

Temné stíny (2012)

Burton mi uz zacina liest na nervy.....stal sa pre mna synonymom gycu, otrepanosti a klise.