• Fantasy

Americký gangster (2007)

Ať se na mě nikdo nezlobí, ale prostě 3*. Já jsem na tom víc neshledala, výkony obou hlavních představitelů průměrně, tak nemůžu přehrávat. u mě 59%

Kanibalové (1980)

Před mnoha lety to bylo zajímavé a ojedinělé, dnes je těchto typů filmu spousta. Už bych se na to nikdy nepodívala. 15%.

Perfektní záskok (1997)

Docela milý snímek s Jennifer Aniston a Kevinem Baconem - 45%.

Dokonalá partie (2005)

Film, který silně připomíná starší snímek Perfektní záskok s Jeniffer Aniston a který se mi líbil o něco víc. Unylý Dermot Mulroney nezaujal už ve Svatbě mého nejlepšího přítele, takže pro tento snímek mám přesně 30%.

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Bořek, který všechno zvládne, v čemž mu pomáhají jeho mluvící stroje, je hezká pohádka.

Love Story (1970)

Byl to první film na toto téma, který mě dojal k slzám. Možná dnes už 1000x obehrané téma, ale tento film si zachová punc nedotknutenosti a prvenství v záplavě jemu podobných. Dojemný, velmi dojemný závěr a vůbec krása celého snímku - 90%.

Zpověď královny střední školy (2004)

Škoda. Jediným svěžím místem na této komedii shledávám závěrečné školní vystoupení, které mě bavilo. Jinak neoriginální a otřepané. Jednou a stačilo. 35%

Mezi námi děvčaty (2003)

Nejlepší komedie Linsday Lohan. Vtipná, nápaditá a nekřečovitá. Pravdou je, že většinu zachraňuje Jamie Lee Curtis, takže pro ni jsou ty hvězdy... 70%

Lepší už to nebude (1997)

Jack Nicholson jako vyšinutý spisovatel mě bavil, baví a bavit bude dál. Skvělá komedie, ve které nechybí romantika, báječná Helen Hunt, Greg Kinnear naprosto k "sežrání", stejně jako Cuba Gooding. Komedie sršící vtipem, stále šarmantní a neodolatelný Nicholson si nemůže odnést méně než 100%.

Fantomas (1964)

Fantomas je taková pecka, že i po těch letech se mi neomrzel. Vždycky budu fandit nebojácnému Jeanu Marais alias Fandorovi, obdivovat jeho krásnou přítelkyni v podání Mylene Demongeot, smát se nestárnoucímu klasikovi francouzské komedie Louisi de Funés v roli popleteného Juvea a především se bát, kdy se objeví Fantomas! 90%