• Fantasy

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

V podstatě se mi to líbilo. Nejskvělejší byl Rowan Atkinson ve své minoroličce koktajícího kněze. Hugh Grant roztomilý, Kristin S.Thomas dobrá, mimochodem - postavu se jménem Fiona si zahrála také v Hořkém měsíci, rovněž po boku H.Granta. Pro mě je rozhodně povedenější komedie Love Actually, ve které se skví mnoho herců z tohoto filmu.60%

Rychlý Stripes (2005)

Zvířátková komedie, která je milým pohlazením.

Batman (1989)

Nejsem příznivkyní starého Batmana, ale uznávám, že na tehdejší dobu dost slušný výkon. Nezapomenutelný Joker v podání Nicholsona - dobré. Dobrých 55%.

Lepší pozdě nežli později (2003)

4* a ani o chloupek míň. Takové komedie by se měli točit, namísto všech Boratů a Zohanů. Nicholson, který ve svém věku září v komediálních filmech byl nedostižný, na absolutně stejně špičkové úrovni byl výkon Diane Keaton, Keanu Reeves byl v roli citlivého doktora krásným bonbonkem. 85%

Mamma Mia! (2008)

Poctivé a zasloužené čtyři hvězdy a nejlepší hudební komedie tohoto roku! Absolutně dokonalá letní atmosfora, fantastická Meryl Streep a úžasné skladby dělají z tohoto filmu moji srdeční záležitost. Ze všech tří herců, kteří se ujali role potenciálních otců mě nejvíc oslovil Stellan Skarsgard. Skvělá podívaná, která stojí za 85%

Smrt jí sluší (1992)

Pěkná Goldie, ještě pěknější Meryl, slušný Bruce, kterému role v komedii seděla. Černá komedie o elixíru mládí a dvou pěkných padesátkách. 70%

Tajemná vražda (2005)

Nebylo to vůbec špatné. Zamotaný příběh, který se pomalu rozplétá se mi líbil. 60%

Fontána (2006)

Tak tohle nebyl můj šálek kávy. 35%

Zloděj životů (2004)

Dávám hvězdičku za Angelinu. Hvězdičku za Ethana. A dvě za Angelinu. U mě 75%

Pistolnice (1994)

Příběh lehkých děvčat, které vlastně tak lehké nejsou. Western se vším všudy. 50%