Božský Evan (2007)

Dlouho jsem se tomuto filmu vyhýbal, ale jak jsem k němu došel zklamán jsem nebyl, oddychový film.

Země ztracených (2009)

Will je dobrý herec, ale tento film je naprostá spatlanina rovnající se nesmyslu. Pochybuji, že se na to kdy dodívám...

Milionář z chatrče (2008)

Film ve kterém se u úsměvných momentů nezasmějete a dá Vám vydechnout až u závěrečných titulků. Fiktivní příběh zasazen do tvrdé reality života.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Líbí se mi duchařské záležitosti, mám je radši než, krompáč a hlava, břitva a šílenec, tupý a rezavý řetěz na motorovou pilu a několik lidí, několik studentů na výletě a něco atd, atd. Tento film pro mě patří rozhodně k nadprůměrným.

Ratatouille (2007)

Ano, ano, láska prochází žaludkem. Krásná animace, skvělý pohádkový příběh, nádherná hudba.

Disaster Movie (2008) odpad!

Doporučuji těm, kteří trpí porouchou spánku. Vyvolá kóma velice rychle a velice silné.

Nenarození (2009)

Víc než dvě hvězdy si to odmne nezaslouží, ke konci to začne mít trochu šťávu ale celkový dojem je nuda... BAF!

Terminator Salvation (2009)

Obsahuje SPOILER! Kdo hledá akční jízdu, najde a bude nadšen, kdo hledá Sci-Fi, najde a bude uchvácen, kdo hledá spojitosti s předchozími díly, najde a bude potěšen. A ten kdo hledá novou dějovou linii bude zklamán!.... Infiltrační terminátor jediného druhu s hodně silným srdcem, které je jeho achilova šlacha a které není přiměřeně chráněné?! Zázrakem toto srdce je vhodné i pro Connora...?! Terminátor, který je naprogramovaný, ale zároveň dokáže lidsky uvažovat "má duši" ?! Žena, která totu bytost miluje?! A co měl znamenat ten romantický konec... WTF??? Takhle ten konec zbabrat.