• Krátkometrážní

Husk (2011)

Nudná hororová sračka, která se hodí na české stanice někdy o půlnoci a nebo jako direct-to-dvd. Jednu hvězdičku dám za slušné efekty a atmosféru. Co film sráží úplně do kolen je vypatlanost hlavních hrdinů a hlavně jejich herecké výkony.

Vražedná sekera II (2010)

Stejně kvalitní jako první díl. Gore efekty jsou luxusní a nejvíce mě pobavilo dosti šílená šuka*í scéna. Adam Green celkově má dobré gore nápady. Za zmínku stojí třeba asi dvoumetrová motorovka nebo krásná jízda půlky hlavy po stole. Takové filmy vyhledávám a po dlouhé době jsem z hororovou komedií spokojen.

Annie Hallová (1977)

Film jsem viděl několikrát, ale ještě mě nikdy neomrzel a to z důvodu fantastických hereckých výkonů kde zaujala hlavně Diana Keaton, která si za tuhle roli vysloužila Oscara. Co mě nejvíce na snímků baví jsou luxusní dialogy, které jsou nejen vtipné, ale taky ve většině případů pravdivé.

Burke and Hare (2010)

Parádní černá komedie se skvělým Simonem Peggem v hlavní roli. Už od začátku mě zaujalo prostředí a doba ve kterém se film odehrával a hlavně námět je sakra originální což u dnešních filmů dost schází. Chvilkama jsem se bavil a o pár minut později mi bylo docela nevolno. Třeba scéna kdy dávají tělo do sudu je zároveň vtipná, ale taky dost brutální.

Díler (2010)

Už ani nevěřím, že Schumacher natočí aspoň průměrný film. Twelve je film ve kterém se budete asi ztrácet a nepochopíte některé nelogické střihy a budete se smát amaterským hercům, které casting našel asi někde na ulici. Tady se nepovedlo takřka nic.

Rango (2011)

Verbinsky do jednoho animáku nacpal tolik odkazů na různé kultovní filmy a seriály, že jsem je snad nestačil ani sledovat. Příběh je jednoduchý a prostý, ale i tak vás Rango bude bavit a pokud máte něco nakoukáno tak máte o zábavu postaráno. Animace byla luxusní a hlavně to množství detailů muselo dát strašně práce. Vůbec by mi nevadil druhý díl.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Obrovský šok ! Tak kouzelný a milý film jsem nikdy neviděl. Celou stopáž jsem takřka nedýchal a hltal každý záběr, dialog ... Rob Reiner po dlouhé době natočil fantastický film tak jako je sypal z rukávu na začátku své kariéry. Tenhle snímek je prostě povinost. Myslím, že v tomhle filmu producenti objeví pár nadějných herců.

Závod s ďáblem (1975)

Slušný road movie horor, který nejvíce staví na skvělých hereckých výkonech a slušné hudbě.

Králičí nora (2010)

Téma je sice vážné a smutné, ale u mě film nevyvolal téměř žádné emoce. Navíc Nicole Kidman a Aarona Eckharta moc nemusím takže jsem ani nečekal, že by mě film nějak chytil, ale chápu, že se akademii docela líbil a dal Nicole nominaci na Oscara.

Salton Sea (2002)

Jeden z nejnudnějších filmů o pomstě co jsem zatím viděl. Potěšil, ale Val Kilmer, který předvedl parádní herecký výkon. Tohle jsem od takového tragéda vážne nečekal.

Časové pásmo bylo změněno