Návrat k vítězství (1981)

Viděl jsem to opravdu mnohokrát, protože zejména od začátku zápasu až po titulky jde o jeden z mých (opakovaně) nejemotivnějších filmových zážitků. Zbytek filmu už takový vrchol nepředstavuje, proto nevolím plné hodnocení, ale jako celek je to úžasně gradující drama.

Labyrint lží (2008)

Jsem průměrným fanouškem režiséra a nadprůměrným fanouškem obou hlavních hereckých hvězd tohoto snímku, stejně jako žánru. Labyrint tohoto filmu byl ale moc málo nepředvídatelný na to, abych jej mohl ocenit jako vynikající. Celkově ale šlo o povedený thriller, pro který by 3* byly málo. 70,5 %...

Interstellar: Nolan's Odyssey (2014) (TV film)

Potěšilo mě, že tento krátký dokument nebyl jen o Interstellaru, ale o vývoji Nolanovy tvorby až k němu. O společných prvcích, o hře s časem, kterou na jeho filmech tak obdivuji, o preciznosti, kterou obdivuji rovněž. 4 hvězdy za dokument, 1 navíc dávám jako oddaný fanoušek a obdivovatel Chrisovy práce.

The Science of Interstellar (2014)

Interstellar mě nadchl od první zmínky o filmu až po tyto podpůrné dokumenty. Film jsem viděl zatím 2x v kině a pravděpodobně si jej zakoupím i na DVD. Vesmírné teorie mám rád a když o nich pojednává dokument skrz vývoj skvělého filmu, nemůžu jinak než 5*. I když dokumentům obvykle plný počet nedávám.

Dallas (1978) (seriál)

Kdysi to sledovala asi celá rodina. Vlastně asi každá rodina. Nechápu proč, ale asi to nebylo tak špatné. Kéž by tak Ordinace, Ulice a podobné televizní nestvůry dosahovaly alespoň úrovně Dallasu.

Will a Grace (1998) (seriál)

Viděl jsem asi 3 díly a nuda...

Roseanne (1988) (seriál)

Jako malý jsem to občas sledoval, stejně jako Krok za krokem. Bylo to slabší, ale nevadilo mi to a občas jsem se zasmál. Není důvod jít pod 3*.

Diagnóza vražda (1993) (seriál)

Další nudná kriminálka. Viděl jsem to několikrát, ale vybavuji si jen nějakého doktora, co snad někdy něco vyřeší, ale jinak temnota...

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Já to zatím viděl jen párkrát a snad ani ne celé, možná bych při pravidelném sledování dospěl k 5*, ale zatím zůstanu u 4*, na které mi i těch pár záblesků stačilo. Vypadá to na velmi povedenou srandu. :-)

Derrick (1974) (seriál)

Nuda. Strašná nuda...