• Pohádka

Nejlepší přítel (2017) (TV film)

Pekna ukazka toho, ze moc a penize kazi charakter.

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Ukazka dnesni doby, kdy povrchnost a odsouzeni lidi, kteri nezapadaji do skatulky, je bohuzel na prvnim miste... Nadherny film na zamysleni :)

Paddington 2 (2017)

Kupodivu se mi tento dil libil daleko vice, nez prvni... Sice mi to stale prijde jako hrozna blbost, ale melo to docela mily dej :)

Pobřežní hlídka (2017)

Podle obsazeni filmu jsem si rikala, ze by to mohlo byt dobre natocene....Bohuzel se tak ale nestalo, a ja vubec nechapu herce, ze se k tomuhle propujcili... S pobrezni hlidkou to za me nema vubec nic spolecneho, ponechat jmena puvodnich plavciku jinym hercum, tomu taky moc nepridava. A kdyz by clovek vsechny tyhle detaily vynechal, za me to bohuzel nema zadny dej. Ale je to skoda, kdyz uz, tak se z toho mohla aspon udelat duchaplna parodie. Jednu hvezdicku davam za par usmevnych prvku, aby se nereklo :)

Šťastná hvězda (2017)

Prijemna, pohodova pohadka s vtipnymi stripky, kdy detem ukazat, jak vznikla tradice ,,Jeziska,,

Thor: Ragnarok (2017)

Nejvtipnejsi dil Thora. Pekny dej celeho filmu, kde byly i zajimave zapletky, kde na konci sourozenecka laska zvitezi :) Jen tedy mi prisel trosku prepaleny konec.

Tvář vody (2017)

Kdyz jsem videla ukazky, rikala jsem si, ze tohle urcite musim videt... Z filmu mam velice smisene pocity. Asi hodne zalezi na cloveku, jakym uhlem se na film diva.... Urcite ocenuji napad, dej nekolika pribehu, ktere se prolinaji. Ovsem akt mezi clovekem a vodnim ,,cimsi,, me zaskocil, az odpudil, i kdyz lasku jsem jim prala... Proto davam tri zaslouzene hvezdy-za napad, za pekne natoceny film, a za ty pocity, co ve mne film zpusobil :)

Velká hra (2017)

,,Sportem ku zdraví,, jak se rika. Sport, kde clovek riskuje sve zdravi, je urcitym ,,hazardem,,...Kombinace sportu a hazardu jsem si nedokazala predstavit, ale film byl paradne natoceny. Byla jsem unesena z pribehu, kdy se film zastavil, a byl tam ukazan duvod a dalsi pribeh....Navic ukazka toho, jak snadne je uklouznout spatnym smerem, kdy clovek, kdyz chce moc - nema nic..... Paradni film :-)

Život (2017)

Z filmu mam hodne smisene pocity. Na jednu stranu velmi zajimava pointu, a na druhou stranu je to hrozna blbost. Jednu hvezdu davam hercum, za skvely herecky vykon a druhou hvezdu davam za zaver, ktery byl absolutne neocekavanym :)