DOA: Na život a na smrt (2006)

Je to sice neskutečně hloupý - někde mezi Street Fighterem a Mortal Kombatem - ale jako totální výplach to poslouží dokonale, i na ty holky (slovy tři) se pěkně kouká. Navíc se na obrazovky vrací Eric Roberts, kterej si zavzpomínal na lepší časy (márně přemýšlím, kdy to bylo) a v 50 letech si vyšvihnul záporaka, kterýmu by snad nakopal prdel i o dva roky starší Dudikoff. Pravda, ten nemá ty cool brejle.

Deadwood (2004) (seriál)

První sezóna - 70%. Druhá sezóna - 80%. // Ian McShane si svou roli (Al Swearengen) vyloženě užívá a táhne Deadwood do výšin. "Fucking cocksucker..."

Příliš dlouhé zásnuby (2004)

Vizuálně podmanivé (místama naprosto geniální), scénáristicky nezvládnuté (neředěný chaos) a uvnitř prázdný jak igelitka s nákupem za dvě kila. Kéž by tak příště Jeunet natočil regulérní válečný snímek

Ztraceni (2004) (seriál)

První sezóna - 80%. Druhá sezóna - 80%. Třetí sezóna - 80%. Čtvrtá sezóna - 90%

Zběsilý útěk (2006)

Nekompromisní náser! Paul Walker hraje jak o život, Wayne Kramer servíruje jednu chuťovku za druhou a Vera Farminga je.... mmm .) "I said back the fuck up! You sick, twisted, motherfucking cunt!"

Útěk z vězení (2005) (seriál)

První sezoná - 90%. Po první sérii nemůžu jinak než ohvězdovat na maximum. Už dlouho se mi nestalo, že by mě něco takovým způsobem chytlo. Seriál má neskutečný tempo, ze kterého slevuje jen vyjímečně. Nelogičnost stranou - tady jde primárně o zábavu. Jednotlivé charaktery jsou obsazeny na jedničku. Vedle známějších tváří se zde objevu velké množství méně známých či neznámých obličejů, z nichž každý odehrává svůj part na výbornou -- pokud bych měl někoho vypíchnout, pak je to jednoznačně trojka Abruzzi/Stormare, T-Bag/Knepper a správná bachařská kurva kpt. Bellick/Williams). Největším překvapením je ale pro mě hlavní bratrská dvojice -- Wentworth Miller (sympaťák každým coulem) a překvapivě víc než snesitelný Dominic Purcell (Drákula z Blade: Trinity... cože?!). //// Druhá sezóna - 80%. Nemůžu si pomoct, ale pro tenhle seriál mám prostě slabost a to co by jinému neprošlo, má zde pernamentní zelenou (přiznávám tudíž absolutní nekritičnost). U druhé sezóny je potřeba udělat jednu důležitou věc - vypnout mozek (to už máte doufám z S1) - zapomenout na kotel nelogičností, 120 zvratů během jednoho dílů, scénaristické křeče, atd. a pak už se jen příjemně bavit. Dvojka navíc přihazuje tumf - "manhuntera" Mahona v podání Williama Fichtnera, kterej hraje jako o život. Zkrátka pokud vás S1 bavila hodně, nemusíte se S2 bát i přes hodně slabé finále a to nám ta 21. epizoda tak pěkně šlapala .). //// Třetí sezóna - 70%.

Divočina (2006)

Do slova a do písmene tragédie.