Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Já vím, že pro moc lidí je to kultovní film a hlášky odtud hodně kolují mezi lidmi, ale zas takový zázrak to pro mě není. Prostě průměrná komedie. Nebo mám jiný druh humoru.

Jackie Brown (1997)

Možná jsem ten film jen nepochopila, ale podle mě je nejhorší od Tarantina. Nebo mi prostě nesedl.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Bláznivá komedie, šílený Jim Carrey, ale přesto tam bylo pár dobrých hlášek a scéna s mrtvou krávou na silnici, ta neměla prostě chybu.

Italské námluvy (1994)

Tak takhle si představuju správný romantický film, zajímavá zápletka, sympatická a krásná hlavní hrdinka a samozřejmě úžasný Robert Downey Jr.. Jen mě celou dobu mrzelo, že Faith je celou dobu tak umíněná a trvá na svém osudovém Damonu Bradleym.

Ironie osudu aneb Rozhodně správná koupel (1975) (TV film)

Viděla jsem Ironii osudu strašně dávno, takže nevím, jak moc by se mi líbila dneska, ale pamatuju se, že tenkrát mě okouzlila. Byla to výborná komedie, opravdu jsem se bavila. Vlastně to byl jediný ruský film, který se mi tenkrát vážně líbil.

Inženýrská odysea (1979) (seriál) odpad!

Strašlivá komunistická slátanina. Vrchol všeho je, jak Japonci okoukali nápad od strašně chytrých Čechů a ukradli ho. Nemám slov.

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Miluju Indiana Jonese, ale tenhle díl je nejslabší. Nelíbí se mi hysterická uječená hlavní ženská hrdinka a nemám ráda hostinu s hady, opičím mozkem a očima v polévce. No ale pořád je to geniální Indy :-)

Znamení (2002)

Vynikající sci-fi, kdy člověku běhá strachy mráz po zádech celou dobu, temné náznaky nějakého nebezpečí, skvělý, zajímavý závěr. Moc na mimozemšťany nevěřím, ale po takovém filmu se člověk zamyslí a doufá, že opravdu neexistují. Pro mě osobně nejlepší film od Shyamalana.