Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

To byla hrozná kravina, ale tak jsem se u toho bavila, že nemohu hodnotit jinak. A ještě ty úžasné příšery, ta krásná apokalypsa, dokonce jsem se jednou hrozně lekla - bylo vidět, že pánové se museli hodně bavit, když to natáčeli.

Arabeska (1966)

Humor v tomto filmu mi vůbec nesedl a vůbec se tam nehodil a Gregory Peck se nehodil k Sophii Loren.

Arnoldovy patálie (1996) (seriál)

Arnold je výborný, animace jsou nádherné ( osobně mám raději tenhle typ postaviček, než ty dokonalé a krásné ), příběhy jsou zajímavé, dokonce i český dabing je dost slušný. Bavil mě opravdu každý díl.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Problém je, když začnete srovnávat komiks s filmem, protože to se srovnávat prostě nedá. Mně osobně tenhle druh bláznivého francouzského humoru sedí, líbí se mi všechny hlášky, gagy, výprava i kostýmy, Depardieu je ten správný Obelix a Clavier báječný Asterix. Dokonce i pejsek Idefix vypadá jako ten kreslený. Nemám výhrady ani k hudbě, krásně zapadla do celého tohohle ztřeštěného filmečku. Asterix a Obelix je můj oblíbený komiks a i přesto se u jeho filmové podoby výborně bavím.

Asterix: Sídliště bohů (2014)

Já jsem u Asterixe zvyklá se alespoň trochu zasmát, ale tady se mi to po celý film nestalo ani jednou. A animace mi také moc nesedla, všechno bylo takové nějaké kulaté.

Atentát na cara (1991)

Překvapivě zajímavý a depresivní film o atentátech na dva cary podaný z vyprávění jejich vraha, přičemž ten člověk je blázen, ale zároveň ví neuvěřitelné podrobnosti a navíc vykazuje symptomy shodující se se skutečnými vrahy. Nejlepší a nejzajímavější jsou ovšem ty historické scény, opravdu z nich až mrazí.

Austrálie (2008)

Je to hrozný doják, ale nemůžu si pomoct, je to tak dobře natočené, že ty téměř tři hodiny utekly ani nevím jak. Největší klady jsou Nicole Kidman, Hugh Jackman, skvělý záporák David Wenham a velmi dobří domorodí herci, pochválit musím i nálet japonského letectva a naprosto úchvatnou scénu se stádem krav na útesu.

Auta (2006)

Nikdy bych nevěřila, jak může být zábavný film, kde jsou jen a jen auta. Klasicky úžasná animace, jak jsme u Pixaru zvyklí, milý příběh o tom, jak jedna nafoukaná hvězda ke zmoudření došla a příjemné fórky.

Avatar (2009)

František Fuka prohlásil, že by v tom filmu měl raději víc té techniky než těch modrých domorodců, ale já byla ráda, že to bylo právě tak, jak to bylo. Nádherné prostředí, divukrásné rostliny, obrovská barevná zvířata a samozřejmě lid Na-Vi. Vlastně jsem samotný příběh ani moc nevnímala, jak mě uchvátil jejich úžasný svět a 3D to 3x umocnilo.