Žhavé výstřely 2 (1993)

Film je místy vtipný, místy šíleně trapný, plný skvělých herců ( to že se tam Atkinson obejvil tak 3 minuty celkem mě naštvalo) a ujeté zápletky. Dávám 2* za obrovský počet trapných scén ale něco mě opravdu pobavilo viz třeba scény s prezidentem :)

Dívka na koštěti (1971)

Když jsem byl mladší tak ty triky mě naprosto uchvátili :). Kam se hrabe jurský park. Výborní herci, celkem propracovaný svět a navíc je to i po více než 35 letech vtipné.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

To nejhorší co můžete v sobotu před polednem naladit. Těžko říct zda jsou trapnější moderátoři nebo některá videa ale podívat se na to podruhé mě nikdo nedonutí.

Badland (2007)

Působivý a u nás prakticky neznámý snímek. Začátek je pozvolný, pak příjde zlomová scéna a film se pořádně rozjede. Z příběhu nebudu prozrazovat raději vůbec nic, rozhodně to ale stojí za to. Herecký výkony jsou výborné, vše je doprovázeno povedenou hudbou. Zakončení mi zůstane v paměti ještě dlouho.

Lední medvídek (2001)

Příšerný animovaný snímek který je opravdu jen a pouze pro děti. Hloupý děj který se neustále mění (nemá to žádnou hlavní linku), průměrná grafika a dabing a absence jakýchkoliv vtipných scén. Nevychází mi z toho víc než *, pokud je vám 12 a víc ruce pryč

Závada Blair Witch (2000) (TV film) odpad!

Vydržel jsem přesně 34minut. Závada Blair Witch je sica parodie na trapný The Blair witch project boužel je ale ještě horší než originál. Scény které mají být vtipné vtipné nejsou, scénář asi tvůrci vymysleli přímo na místě a vlastně jsem ani neměl důvod dívat se dál. Obrovský potencionál, nakonec je z toho ale ultimátní sračka.

Žhavé výstřely (1991)

Žhavé výstřely je film plný různých vtipů a narážek všeho druhu což mě maximálně vyhovuje. Paruduje spoustu akčních filmů což se mi líbilo, ALE od srdce jsem se zasmál možná tak dvakrát což je sakra málo. Charlie Sheen je jako vždy skvělý ale ten to už nezachrání. Škoda, čekal jsem že se budu bavit podobně jako u Bláznivé střely.

Dům z písku a mlhy (2003)

House of Sand and Fog proti sobě staví dva odlišné lidi - Kathy Nicol, která díky omylu příjde o dům a ten připadne imigrantovi Behranimu. Žádná z hlavních postav není záporák a tak budete dům přát jak Kathy tak i Behraniho rodině. To co stojí za zmínku jsou výborní herci, jak Jennifer Connelly tak i Ben Kingsley. Závěr je velmi silný a zdrcující, pravděpodobně nejsilnější scéna filmu. A nízký počet hodnocení mě mrzí, tenhle film rozhodně stojí za podívání. 90%

T.M.A. (2009)

Slavný návrat Juraje Hertze... se pochopitelně nekoná. Režísér výborného filmu spalovač mrtvol (který se mi líbil i v roce 2008 kdy jsem ho viděl poprvé a to už je co říct) natočí takovou hovadinu? Scénář za nic nestojí, pořádný příběh tomu chybí a při některých wtf scénách jsem měl chuť snad film i vypnout (třeba řezání nohy což bylo tak zbytečné jako úvodní song). To co od hororu očekávám (strach nebo lekací scény) se zde na druhou stranu najdou, avšak ostřílený znalec hororů nad tím jen mávne rukou (což já ale nejsem).__________ Legendární režisér ukazuje že krom slátanin typu "O život" u nás může vzniknout i horor. Třeba se dokonce dočkám i doby kdy u nás vznikne dobrý horor.

Záhada Blair Witch (1999)

Záčatek filmu byl výborný - jednak se tam ukázal zajímavý námět a kamera tekže jsem se těšil co se bude dít dál jenže... po třiceti minutách se film mění na zběsilé pobýhání po lese s debilními dialogy a sem tam nějákou zajímavou scénou. "Kurva kurva ztratily jsme mapu jsme úplně v hajzlu, sakra doprdele", fak jsem se výborně bavil. Film také postrádá to co je na hororu nejdůležitější, a to že celou dobu ani není prakticky čeho se bát. Závěrečná scéna v nějákým baráku je výborná, zbytek ale za moc nestojí (U Paranormal Activity bylo minimálně 5 skutečně děsivých scén, tady jedna)_________Na film jsem se těšil a hodně mě zklamal, zejména díky nevyužitému příběhu (o blair witch slyšíme asi první 15-30 minut) a prakticky absenci hororových scén.