Predátoři (2010)

3.nejlepší Predátoří film (po jedničce a dvojce)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Největší překvapení letošního roku! Hlava mi nebere, že měli odvahu to za těžky peníz v Hollywoodu natočit

Poldové (2010)

Tentokrát se Kevin Smith opravdu moc nepředvedl

Fantastický pan Lišák (2009)

Prostě sem čekal víc humoru...výtvarná stránka a zpracování na jedničku

Odpočítávání (2010)

Samuel L. Jackson si opět střihnul naprostého magora. A opět je to jeho herecký koncert. Scenář, herecké výkony, vše je na výbornou. Obecně mám ale se snímky tohoto typu problém - můj názor je, že pouze pomáhají prohlubovat paranoiu a naboženskou nesnášenlivost americké společnosti. Nezaujatý Čech si to přebere...snad.

Repo Men (2010)

Překvapivě kvalitní sci-fi s výbornými nápady a velmi depresivně vykreslenou budoucností, kde si lide na nové srdce a plíce berou úvěr. Problém nastáva, když je nemohou splácet a zde přicházi Law s Whitakerem, aby dlužníkům odebrali "předmět zadlužení"..není třeba dodávat, že obvykle násilným způsobem.

Mary a Max (2009)

Asi nejoriginálnější snímek co jsem v roce 2010 viděl (to říkám v srpnu). Melancholické až chmurné ladění s dost depresivním koncem...ale ten úžasný vizuál a originální nápady!!! Doporučuji. P.S.: Rozhodně to není pro děti!

Souboj Titánů (2010)

Vážně strašné...musím se překonávat abych nedal hodnocení odpad!

Exmanželka za odměnu (2010)

Jak sem měl Butlera rád po Rocknrolle a 300, tak teď už mě pomalu začíná vytáčet, že je snad úplně všude. I když mu komediální talent nechybí, myslím, že tyhle role mu příliš "nesluší". Aniston je mizerná herečka, to už víme dávno. Takže zbývá zápletka a ta je celkem průměrná a generická. Po týdnu už si ani nepamatuju o čem to vlastně bylo.

To byl zítra flám (2010)

Dost stupidní zápletka o cestování časem. Nechápu jak k tomu přesvědčili Cusacka??? Ale Clark Duke je můj oblíbenec tak hvězdičku alespoň za něj.