Neutečeš (2014)

Velice povedené, přestože jednoduché. Některé snímky mají své efekty, kaskadérské kousky, populární obsazení a tak dále, ale postrádají atmosféru. Tento snímek, ačkoliv je jednoduchý, celkem nerozvinutý, tak atmosféru má. Trochu mi to připomíná Pátek třináctého, Kruh, Noční můru z Elm Street, Nezvratný osud a možná i Terminátora.... hlavní postava je na útěku před nenápadným, záhadným a smrtícím monstrem, a pokud zrovna neutíká, tak se neustále ohlíží a obává se, kdy ji to monstrum zase najde. A to ji vždycky nakonec najde.

Hardcore Henry (2015)

Snímek podobný Playstation titulu Bioshock svým stylem z pohledu první osoby, hlavní postava má také tetování na ruce. Zajímavé, poutavé, celkem násilné, na pár místech eroticky nezřízené. Nic pro slabší a slušnější osoby.

Hunger Games (2012)

Nápadité, poutavé, zajímavé, napínavé, dal bych 5*, ale někde jsou zde mezery, které tolik nenadchnou. Většina snímku ale dokáže upoutat pozornost, možná, kdyby vývojáři dali těm Hladovým hrám stejnou péči jako jim předcházejícím událostem, mohlo by to být ještě lepší. K té vší nádheře před Hladovými hrami, působí samotné Hladové hry celkem lacině, kdoví, možná docházel vývojářům čas nebo peníze anebo obojí, proto nemohu dát 5*, jelikož by se museli snažit celou dobu na všech frontách a ne něco zanedbat. Jak se o těch Hrách hovoří předem, tak vyznívají lépe a barvitěji, než nakonec probíhají. Konec se zdá být možná nedodělaný nebo ponechaný jako cliffhanger, jelikož nejsou dořešené osobní vztahy hlavní postavy, na něž by diváci jistě byli zvědaví. Je to jenom takový ,,finiš, střih sem, střih tam, pár rychlých dialogů, fanfára, a hned titulky".

Tiché místo (2018)

Pěkný nápad, pěkné provedení, pěkně napínavé, ale ne tolik poutavé a záživné. Je to celkem monotónní, jednotvárné, i když se tam pořád děje něco nového, tak nějaké kouzlo tomu chybí, proto nemohu dát 5*. Škoda, že slabinu těch příšer nezačali používat dřív.

Dárek (2015)

Tento snímek je na začátku sice zajímavý, ale asi do 3/4 je to celkem vlažné a, i když nápad je dobrý, tolik to nevtáhne. Nicméně poslední čtvrtinu se to konečně rozjede, proto nemohu dát 3*.

Constantine (2005)

Asi 3/4 je to poutavé, dramatické, záhadné a velice záživné, avšak ke konci to jde celkem vedle. Ten závěr je takový laciný, proto nemohu dát 5*.

Ona (2013)

Asi 2/3 či 3/4 je skvělý nápad, poutavost a zajímavost, avšak ke konci to jde úplně vedle.... možná vývojáři nevěděli, jak to dobře skončit, proto nemohu dát 5*.

Minority Report (2002)

Pěkný nápad! Nápad je vskutku originální, ale provedení se mi zdá celkem vlažné.

Slova (2012)

I muži mají city.

Loft (2014)

!!!!! MISTROVSKÉ DÍLO !!!!! Nechápu hodnocení slabší než u Loftu 2010 a Loftu 2008, možná je na vině, že se jedná o remake remakeu, a tak, kdo viděl předchozí dva, už je utahaný, ale kdo neviděl, tak nemá vyzrazenou zápletku, a mohu potvrdit, že se jedná o napínavé, psychologické drama..... Nahota je malá, ale o nahotu zde vůbec nejde, není to erotický snímek, myslím, že by ho i kazila.