Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021) odpad!

Tak tohle bylo opravdu strasidelne spatny. Nejsmutnejsi na tom bylo, ze zdaleka nejzabavnejsi byl Magnusek. A taky zacina byt ponekud "prekozubovano" ...

Jde si pro nás noc (2018)

Zezacatku jeste pomerne zabavna, typicky asijska reznicina, postupem casu ovsem monotonni rubarna, ktera nesla dokoukat. Ja tem zlutym curakum proste nemuzu prijit na chut.

Jako letní sníh (2021)

Ceska televize by si konecne mela uvedomit, ze kdyz uz se chce mermomoci poustet do podobne ambicioznich projektu, musi na to vyclenit i patricny rozpocet. Javorsky, Bares a Svehlik to castecne zachranuji, ostatni vicemene ochotnici. Technicka stranka je bohuzel na urovni studentskych pojektu.

Yummy (2019)

Kdyz si mlada Belgicanka jede na Ukrajinu zmensit kozy, tak se zakonite musim ptat, kdo ji to poradil. Na zmensovani koz u mladych holek by beztak mely byt paragrafy. Jinak o hovne.

Národní házená (2022) (seriál)

Po pomalejsim rozjezdu nasleduje naprosty komedialni inferno, ktery si maze na chleba i Skoro na mizine! Genialne vybranej casting v cele s nenapadnym, ale o to vic presvedcivym Jakubem Spalkem. Suchanek udelal dobre, ze rezii sveril Skorkovi, takze to nemelo sanci dopadnout jako jeho rezijni debut, nesmysl jmenem Vecirek.

The Sadness (2021)

Jo takhle to holt dopada, kdyz se misto respiratoru tridy FFP2, pouzivaji pouhe jednorazovky!

Undercover - Season 3 (2021) (série)

Tak nakonec tahle treti serie, od ktery jsem si vubec nic nesliboval, byla pecka jak svine! Peter a Ferry donuceni spolupracovat, to byla vyzivna podivana. Herecky od obou extraliga!

Podezření (2022) (seriál)

Skutecne nechapu, co je tak uchvatnyho na tom, kdy se nekdo cele tri dily urputne tvari jako pica, at se deje co se deje. Jako pani Meliskova tady. Naproti tomu mlada Denisa Baresova byla vynikajici. Svuj vysokej standard si odehral i Mirek Hanus. Trojan uz je uplne mimo, je na nej smutnej pohled. Celkove prilis malo munice na tri 70ti minutove dily. Slabota.